Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2018/2019
 

Řeznická soutěž - 04.2014

Vůně středomoří

Zážitková dopoledne 2011/2012

Pomaturitní studium 2008/2009

Adaptační kurz

Olima 2014

Cukráři - seminár 02.2014

Více fotek najdete v fotogalerii.

Aktuality & novinky

Domov mládeže v novém

  • Publikováno: Pondělí 09.01.2017
  • Zařazení aktuality: Všeobecné
  • Shrnutí: 6. ledna jsme slavnostně otevřeli modernizovaný Domov mládeže
Domov mládeže v novém

Za účasti hejtmana Jiřího Čunka a dalších čelních představitelů Zlínského kraje zahájila Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy Valašské Meziříčí provoz v nově zrekonstruovaném Domově mládeže. Realizace investičního záměru trvala déle než rok, samotné stavební práce včetně montáže interiéru pak 5 měsíců. Celkové náklady dosáhly téměř 20,5 milionu korun a byly hrazeny z rozpočtu Zlínského kraje.
Hlavním cílem modernizace byla výměna elektroinstalace, rozvodů ústředního topení a vodoinstalace v celé budově. Vznikla 4 oddělení s celkem 50 dvoulůžkovými pokoji a 4 čajovými kuchyňkami s kompletním vybavením včetně elektrospotřebičů. Každý ubytovaný žák bude mít k dispozici pracovní stůl s lampou a židlí, postel s úložným prostorem, šatní skříň a 2 poličky. Samozřejmostí je internetové připojení prostřednictvím Wi-Fi.
Rekonstrukce se týkala také učeben Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky, učeben výpočetní techniky a kabinetů pedagogů.
Investičním záměrem vznikl moderně vybavený Domov mládeže s kapacitou 100 lůžek, který bude sloužit jako centrální ubytovací zařízení pro všechny žáky valašskomeziříčských středních škol.
„Jsem velmi vděčný za vstřícnost Zlínského kraje, díky níž se daří budovat moderní areál školy. Poděkování patří všem, kteří se na samotné realizaci rekonstrukce podíleli," sdělil k projektu ředitel školy Mgr. Petr Pavlůsek.


 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Fotky a videa
Domov mládeže