Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2018/2019
 

Domov mládeže

Olima 2014

Vánoční výzdoba

Besip - květen 2013

Amundsen Valmezu Cup 2010

Slavnostní vyřazení tříd KČ4M, N2B

Exkurze Praha - 10.2012

Více fotek najdete v fotogalerii.

Aktuality & novinky

Vědecký festival zaujal

  • Publikováno: Pátek 09.12.2016
  • Zařazení aktuality: Všeobecné
  • Shrnutí: Den otevřených dveří netradičně
Vědecký festival zaujal

Ve středu 7. prosince proběhl v naší škole Vědecký festival, který jsme pro žáky devátých tříd připravili ve spolupráci se Světem techniky Ostrava a celou řadou regionálních firem. Festival zábavnou a hravou formou představil jednotlivé skupiny oborů, jež se na naší škole vyučují.
Přes 600 žáků z blízkého okolí nejdříve zhlédlo půlhodinové představení Světa techniky, následně měl každý možnost navštívit více než 20 stanovišť, která dále představovala jednotlivé obory pomocí praktických ukázek. Bylo tak možné vyzkoušet si řadu činností na vlastní kůži, ať už to byla nanotechnologie, magnetismus, tření, výroba elektřiny, pohybové senzory nebo pokusy s mlékem či molekulární kuchyně. Pro účastníky byly dále připraveny interaktivní tabule, prezentace a drobné soutěže s přírodovědeckou tematikou.
Všichni návštěvníci odcházeli s velkým množstvím nových zážitků a velice spokojeni, a proto už teď můžeme slíbit, že akce tohoto druhu nebyla rozhodně poslední.
„Jsem velice rád, že úsilí naše i našich partnerů bylo odměněno nefalšovaným zájmem návštěvníků, kteří náš první ročník Vědeckého festivalu navštívili. Touto cestou bych chtěl poděkovat všem, jež se na jeho přípravě podíleli," zhodnotil akci ředitel školy Mgr. Petr Pavlůsek.


 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Fotky a videa
Domov mládeže