Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2018/2019
 

Slavnostní vyřazení tříd KČ3, PŘC3

Pomaturitní studium 2007/2008

Dýňový šampionát 12. 11. 2015

Netradiční polévky - 11.2013

Řeznická soutěž 9.-10.4.2013

Adaptační kurz

Slavnostní vyřazení tříd S4M, CHE4M, E4M, N2A

Více fotek najdete v fotogalerii.

Aktuality & novinky

Setkání s podnikatelem

  • Publikováno: Pátek 14.10.2016
  • Zařazení aktuality: Všeobecné
  • Shrnutí: Navštívili jsme vegetariánskou jídelnu a patisserii Vitalita

Dne 23. 9. 2016, v rámci výuky ekonomických předmětů, navštívila třída N2 - obor Podnikání - provozovnu Vitalita ve Valašském Meziříčí. Jedná se o vegetariánskou jídelnu a patisserii Vitalita.

Patisserie je vlastně cukrárna, která se může pyšnit restaurací přátelskou k rodině, bezbariérovým přístupem, prodejem výrobků Fair Trade, možností zapůjčení literatury zdravého životního stylu, WI-FI a dalšími službami.

Součástí vegetariánské jídelny a kavárny je i prodej zdravých produktů od různých dodavatelů. Velmi žádanou službou je rozvoz poledního menu po Valašském Meziříčí zdarma.

Do firmy jsme krátkou procházkou dorazili na smluvený čas v 9.45 hodin. Tam nás už čekala usměvavá paní spolumajitelka a prostřené stoly s malým občerstvením. Dříve, než jsme se pohodlně usadili, jsme byli vyzvání k prohlídce provozovny. Prohlédli jsme si kuchyni, cukrárnu, kavárnu i jídelnu. Poté začala beseda. Paní spolumajitelka nám povyprávěla o svých podnikatelských začátcích i o svých problémech a radostech v průběhu podnikání. Vzhledem k tomu, že žáci v rámci předmětu Chod podniku zpracovávají své vlastní podnikatelské záměry, byl dostatečný prostor věnován kladení vlastních odborných otázek, což bylo velkým přínosem celé akce.

Velmi děkujeme za vstřícný přístup a ochotu podělit se o praktické zkušenosti s podnikáním.

Ing. Lenka Hajná


 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Fotky a videa
Domov mládeže