Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2018/2019
 

Workshop pro pedagogické pracovníky

Odborná stáž chemiků Nováky - 05.2012

Fotografie tříd

Pomaturitní studium 2013/2014

Gastro Junior - 11_2014

Pomaturitní studium 2011/2012

Fotografie tříd

Více fotek najdete v fotogalerii.

Aktuality & novinky

Nastartuj své podnikání a odleť na zkušenou do USA

  • Publikováno: Pátek 14.10.2016
  • Zařazení aktuality: Všeobecné
  • Shrnutí: Dne 26. 9. 2016 se na naší škole konala beseda na téma Soutěž a podnikej.

Dne 26. 9. 2016 se na naší škole konala beseda na téma Soutěž a podnikej a zúčastnili se jí žáci 1. a 2. ročníku studijního oboru Podnikáni.

Zakladateli celostátní soutěže jsou David Friedl a Martin Vítek, jejím organizátorem pak firma Fundchaser CZE s.r.o. za podpory JA Czech. Generálními partnery jsou Nadace Tomáše Bati, GISTinUP a Negotium, mezi další partnery patří například CHICAGO CZECH CENTER, CATALYZE CHICAGO, WORLDCHICAGO.

Soutěž si klade za cíl umožnit středoškolským studentům mít svůj sen a hlavně jej realizovat. Smyslem celého projektu je pomoct žákům rozvíjet jejich nápady v reálné podnikatelské projekty a vytvořit tak generaci motivovaných, samostatných lidí, kteří se aktivně zapojí do života.

Beseda se všem líbila, protože informace o soutěži a podnikání obecně nám poutavým a neotřelým způsobem zprostředkoval sám Martin Vítek, který získal řadu zkušeností a přehled díky své spolupráci s významnými partnery a kolegy v USA a České republice. Je výkonným ředitelem několika firem v USA i u nás. Rovněž je aktivním konzultantem pro start-up projekty a podílí se také na dlouhodobých veřejně prospěšných projektech v České republice.

Věřme, že získané informace žáky podnítily k aktivitě a jejich podnikatelské záměry se stanou životaschopnými a jako start-up uspějí.

Ing. Lenka Hajná


 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Fotky a videa
Domov mládeže