Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2018/2019
 

Pomaturitní studium 2013/2014

Moučník - 12-2014

Adaptační kurz

Kuchyně, jídelna

Gastro Ostrava, 11/2011

Mikuláš

Restaurace přátelská k rodině - 10.2012

Slavnostní vyřazení tříd E3, S3

Více fotek najdete v fotogalerii.

Aktuality & novinky

Výběrové řízení nanečisto

  • Publikováno: Pondělí 11.04.2016
  • Zařazení aktuality: Všeobecné
  • Shrnutí: Žáci měli možnost setkat se s personalisty z různých firem
Výběrové řízení nanečisto

Možnost setkat se s personalisty z různých firem a vyzkoušet si, jak probíhá opravdový pracovní pohovor, měli žáci končících maturitních ročníků denního studia. Ve dnech 4. a 5. dubna 2016 proběhl třetí ročník akce s názvem Výběrové řízení nanečisto.
Ve spolupráci se společnostmi MP Krásno, a.s., PWO Czech Republic a.s., SCHOTT CR, s.r.o., SSI Schäfer, s.r.o. a Vista Bar absolvovali žáci pohovor s personalisty jmenovaných firem. Získali tak především větší jistotu pro skutečný pracovní pohovor, ale i zpětnou vazbu. Závěrem proběhly individuální hodnoticí pohovory s každým z uchazečů, ve kterých byla zhodnocena jejich předložená dokumentace, osobní vystupování a schopnost komunikovat v anglickém jazyce.
Žáci se ucházeli o reálná pracovní místa v partnerských firmách. Cílem bylo připravit je na reálný pracovní pohovor a zvýšit tak jejich šance na trhu práce.
Velké poděkování za spolupráci patří všem zástupcům firem, kteří s vysokou profesionalitou, precizností a vstřícným přístupem vytvořili podmínky pro simulování situace výběrového řízení. Ještě jednou díky za váš čas a těšíme se na budoucí setkání.


 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Fotky a videa
Domov mládeže