Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2018/2019
 

Amundsen Valmezu Cup 2010

GASTRO HRADEC CARVING CUP

SŠH okrsek 15.9.2010

Stolní tenis - listopad 2011

Stolní fotbal 03.2015

Projekt "DEZA očima studentů" - vyhodnocení (05.2011)

Naše učebny

Více fotek najdete v fotogalerii.

Aktuality & novinky

Recitační soutěž

  • Publikováno: Středa 05.03.2014
  • Zařazení aktuality: Všeobecné
  • Shrnutí: Dne 25. února 2014 se na naší škole už tradičně konalo školní kolo recitační soutěže.

Dne 25. února 2014 se na naší škole už tradičně konalo školní kolo recitační soutěže. Je potěšitelné, že stále noví a noví žáci dokáží prezentovat své pocity a radost z objevování veršů básníků, kteří jsou pro jiné jen povinným strašákem při školním zkoušení. Zde však zazněly - někdy velmi procítěně - nádherné básně Jaroslava Seiferta, Františka Gellnera, ale i Paula Verlaina a jiných klasiků. Recitace se ujali žáci téměř všech ročníků - od 1. ročníku tříletých i maturitních oborů (zde je třeba vyzvednout účast nováčků ze tříd M1, KČ1 a KČŘ1) až po 4. ročník, a pozadu nezůstali ani studenti nástavbového studia.
A vítězové? Na prvním místě byl - bezesporu nejlepší - Jan Ševčík z G4M, jehož přednes Gellnerových veršů byl vpravdě zážitkem - Všichni mi lhali... Na druhém místě skončila Petra Pardubová z N2 s textem Jiřího Suchého a třetí místo obsadila Nikola Židková z KČ1, která recitovala Petra Bezruče. Ale neztratili se ani další, rozhodování o umístění bylo někdy velmi těžké, výkony byly rovnocenné.
Nezbývá než všem účastníkům poděkovat a těšit se, jak pěkně budou vybraní soutěžící reprezentovat naši školu na Krásenském zvonečku i dalších soubojích v přednesu krásného slova.
Autor příspěvku: Eva Konvičná


 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Fotky a videa
Domov mládeže