Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2018/2019
 

Řeznická soutěž 9.-10.4.2013

Fotosoutěž

Chemická soutěž + vyhodnocení - 01.2014

Slavnostní vyřazení tříd KČ4M, N2B

Slavnostní vyřazení tříd E3, S3

Soutěž o nejlepší vánoční výzdobu školy

Velikonoce - exkurze zámek Kinských

Jak jsme slavili 70. výročí od konce války

Více fotek najdete v fotogalerii.

Aktuality & novinky

Odborná stáž chemiků 2012 Nováky

  • Publikováno: Čtvrtek 28.06.2012
  • Zařazení aktuality: Chemické obory
  • Shrnutí: Žáci oboru Chemik operátor se ve dnech 28. 5. – 17. 6. 2012 zúčastnili zahraniční stáže programu Leonardo da Vinci.
Odborná stáž chemiků 2012 Nováky

Žáci Anna Bordovská, Tereza Hanskutová, Alžběta Konvičná, Antonín Drasal (ze třídy CHE2M) a Martin Voráč (ze třídy M1) oboru Chemik operátor pod vedením učitele odborného výcviku Oldřicha Riemera se ve dnech 28. 5. - 17. 6. 2012 zúčastnili zahraniční stáže programu Leonardo da Vinci projektu CREDCHEM ve Slovenské republice na Sdružené střední škole ve městě Nováky.
Žáci ISŠ-COP absolvovali program stáže pod vedením Ing. Eleny Kulichové a ostatních pedagogických pracovníků v oblasti odborné, kulturní, sportovní i společenské.
Průběh stáže našima očima:
Byly to 3 týdny plné práce, ale i poznávání přírody, památek a zvyklostí Slovenska (navštívili jsme např. Kremnici, zámek Bojnice, bojnickou ZOO, Bralovu skálu, vrch Kl´aku, muzeum historických vlaků ve Vrútkách, lidovou architekturu žijící vesnice Čičmany). Kromě toho, že jsme v chemických laboratořích poznávali nové způsoby metod a zdokonalovali se ve své zručnosti, chodili jsme také na odborné exkurze, kde jsme se seznamovali s chemií NCHZ a Sasol - Sloveca s.r.o v provozu a také s výzkumnými laboratořemi. Ing. Kulichová, která nás měla na starosti, se nám vždy a se vším snažila pomoci a zajišťovala pro nás různé společenské a sportovní aktivity. S našimi slovenskými kamarády jsme uspořádali přátelský mezinárodní turnaj v bowlingu, minigolfu a v šachu. Myslím, že jsme si ty 3 týdny všichni užili, poznali jsme mnoho nového a můžeme dalším žákům jenom doporučit, aby neváhali a jeli. Všem pedagogickým pracovníkům, co naši stáž organizovali, chceme tímto poděkovat, že nám zorganizovali skvělou životní zkušenost.
Autor příspěvku: Alžběta Konvičná (ze třídy CHE2M)

Přiložená galerie obsahuje celkem 10 fotek | Zobrazit všechny fotky
Náhodný výběr fotek z kategorie Odborná stáž chemiků Nováky - 05.2012. Pro zobrazení celé galerie klikněte zde.

 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Fotky a videa
Domov mládeže