Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Den otevřených dveří 7. 2. 2018
 

Netradiční polévky - 11.2013

Řeznická soutěž - 04.2012

Imatrikulace (říjen 2011)

Malování CS Cabot

Rozvoj podnikatelských dovedností na SŠ ve ZK (04.2011)

Pomaturitní studium 2013/2014

Více fotek najdete v fotogalerii.

Výpis suplování pro 24/01/2018

Třída (Skupina) Hodina Suplovaný Suplující Místnost Poznámka
M1A 7 Mgr. Kamil Plešek TV volno
M1A 8 Mgr. Kamil Plešek TV volno
PŘC2 (PŘC2PC) 8 Mgr. Lenka Paprstkářová 17 volno
M2B (M2-G) 7 Mgr. Lenka Paprstkářová 11 volno
M2B (M2-G) 6 Mgr. Lenka Paprstkářová 11 volno
N2 8 Mgr. Kateřina Röhrerová 27 volno
M2B (M2-CHO) 6 Ing. Petr Steffek 21 volno
M2B (M2-CHO) 7 Ing. Petr Steffek 21 volno
M2B (M2-CHO) 3 Ing. Jarmila Tyšerová Ing. Slávka Pobucká 32
M2B (M2-CHO) 4 Ing. Jarmila Tyšerová Ing. Slávka Pobucká 32
ES1 5 Ing. Petr Steffek Ing. Jaroslav Kopecký 21 TH
M4 (M4g) 5 Mgr. Lenka Paprstkářová 11 volno
PŘC3 (PC3pc) 3 Mgr. Lenka Paprstkářová Helena Davidová 11
PŘC3 (PC3pc) 4 Mgr. Lenka Paprstkářová Helena Davidová 11
M4 (M4g) 1 Mgr. Lenka Paprstkářová Ing. Lenka Hajná 11
M4 (M4g) 2 Mgr. Lenka Paprstkářová Ing. Lenka Hajná 11
M2A 3 Mgr. Kamil Plešek Mgr. Dana Holotíková TV M za 7
M2A 4 Mgr. Kamil Plešek Eva Konvičná TV TH
KČ2 2 Mgr. Kamil Plešek Mgr. Petra Mrovcová TV EO za 7
PŘC3 1 Mgr. Kamil Plešek TV volno
PŘC2 1 Mgr. Kateřina Röhrerová 27 volno
PŘC2 2 Mgr. Kateřina Röhrerová Ing. Ivana Burešová 27 TH
N2 3 Mgr. Kateřina Röhrerová Mgr. René Camfrla 27
M1A 4 Mgr. Kateřina Röhrerová Mgr. Petra Mrovcová 27 TH
M2B 8 Bohdana Skýpalová 035 volno
M1A (M1A-ME1) 5 Bohdana Skýpalová Ing. Blanka Ottopalová 037 spojí
M1A (M1A-ME1) 6 Bohdana Skýpalová Ing. Blanka Ottopalová 037 spojí
ES1 (ES12) 4 Bohdana Skýpalová Mgr. Pavla Janišová 035 spojí
ES1 (ES12) 3 Bohdana Skýpalová Mgr. Pavla Janišová 035 spojí
M1A 2 Ing. Slávka Pobucká Helena Davidová 36
KČ2 1 Vendula Konečná Helena Davidová 17
PŘC2 (PŘC2PC) 3 Vendula Konečná Ing. Ivana Burešová 17
PŘC2 (PŘC2PC) 4 Vendula Konečná Ing. Ivana Burešová 17
PŘC3 (PC3pc) 5 Vendula Konečná Eva Konvičná 17
PŘC3 (PC3pc) 6 Vendula Konečná Ing. Jaroslav Kopecký 17
PŘC2 (PŘC2PC) 7 Vendula Konečná 17 volno

Výpis suplování pro 26/01/2018

Třída (Skupina) Hodina Suplovaný Suplující Místnost Poznámka
M2B 4 Mgr. Kamil Plešek Mgr. Dana Holotíková TV TH
N2 6 Mgr. Kamil Plešek TV volno
N2 7 Mgr. Kamil Plešek TV volno
M1B 7 Ing. Petr Steffek 21 volno
M2B (M2-CHO) 2 Ing. Jarmila Tyšerová Helena Davidová 32 spojí
M2B (M2-CHO) 3 Ing. Jarmila Tyšerová Helena Davidová 32 spojí
M1A 1 Ing. Petr Steffek 21 volno
ES1 2 Ing. Petr Steffek PaedDr. Hana Bolechová 21
ES1 3 Ing. Petr Steffek Mgr. René Camfrla 21
PŘC2 1 Mgr. Kateřina Röhrerová Ing. Ivana Burešová 27 M za 5
PŘC2 2 Mgr. Kateřina Röhrerová Ing. Ivana Burešová 24 M za 6
N2 5 Mgr. Kateřina Röhrerová 27 volno
M1A 6 Mgr. Kateřina Röhrerová Mgr. Jan Ptáček 36
KČ2 1 Mgr. Kamil Plešek Helena Davidová TV OaP za 7
M1A 3 Mgr. Petra Mrovcová Eva Konvičná 039
M1A 4 Mgr. Petra Mrovcová Ing. Slávka Pobucká 039
ES2 (ES2E) 6 Ing. Jaroslav Kopecký 18 volno
ES2 (ES2E) 7 Ing. Jaroslav Kopecký 18 volno
ES1 5 Ing. Jaroslav Kopecký Mgr. Petra Mrovcová 14 ON za 6
ES1 4 Ing. Jaroslav Kopecký Ing. Ivana Burešová 14
KČ2 2 Vendula Konečná Eva Konvičná 13

Výpis suplování pro 25/01/2018

Třída (Skupina) Hodina Suplovaný Suplující Místnost Poznámka
M1A 4 Mgr. Kateřina Röhrerová Eva Konvičná 27 D za 8
M1A (M1A-ME) 5 Ing. Petr Steffek 36 volno
M1A (M1A-ME) 6 Ing. Petr Steffek 36 volno
M1A 7 Ing. Petr Steffek 36 volno
N2 7 Mgr. Kateřina Röhrerová 27 volno
N2 5 Mgr. Kateřina Röhrerová PaedDr. Hana Bolechová 34
PŘC2 2 Mgr. Kateřina Röhrerová Ing. Ivana Burešová 27
M1B 1 Mgr. Kateřina Röhrerová 27 volno
ES1 2 Ing. Petr Steffek Ing. Jaroslav Kopecký 21
M2B (M2-CHO) 3 Ing. Petr Steffek Mgr. Dana Holotíková 32 F za 8
M2B (M2-CHO) 4 Ing. Petr Steffek Helena Davidová 32 spojí
PŘC2 1 Mgr. Kamil Plešek TV volno
M1A (M1A-ME1) 2 Bohdana Skýpalová Ing. Blanka Ottopalová 037 spojí
PŘC3 3 Bohdana Skýpalová Mgr. Lenka Paprstkářová 037
ES1 (ES12) 5 Bohdana Skýpalová Mgr. Pavla Janišová 035 spojí
PŘC2 (PŘC2PC) 5 Vendula Konečná Mgr. Lenka Paprstkářová 17 SUR za 7
PŘC3 (PC3pc) 6 Vendula Konečná PaedDr. Hana Bolechová 17
PŘC3 (PC3pc) 7 Vendula Konečná 17 volno
M2A 2 Mgr. Kamil Plešek Mgr. Petr Pavlůsek TV
M2A 3 Mgr. Kamil Plešek Mgr. Petr Pavlůsek TV

 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Vše o škole
Studijní obory
Další vzdělávání
Fotky a videa
Domov mládeže
Jazyková škola