Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2017/2018
 

Fotografie tříd 2011 - 2012

Fotografie tříd

Pomaturitní studium 2010/2011

Odborná stáž chemiků Nováky - 05.2012

Stužkovací večírek

Czech Carving Cup

Více fotek najdete v fotogalerii.

Výpis suplování pro 19/09/2017

Třída (Skupina) Hodina Suplovaný Suplující Místnost Poznámka
M1A 8 Bohdana Skýpalová Mgr. Šárka Bolfová 037 spojí
PŘC3 6 Bohdana Skýpalová 036 volno
PŘC3 7 Bohdana Skýpalová 036 volno
M2B 3 Bohdana Skýpalová Mgr. Šárka Bolfová 035 spojí
M2B 4 Bohdana Skýpalová Mgr. Šárka Bolfová 035 spojí
M2A (M2-ME) 1 Ing. Jaroslav Kopecký Ing. Martin Sadílek 33 spojí
M2A (M2-ME) 2 Ing. Jaroslav Kopecký Ing. Martin Sadílek 33 spojí
ES2 (ES2N) 3 Ing. Jaroslav Kopecký Mgr. Tomáš Vavřík 23 spojí
ES2 (ES2N) 4 Ing. Jaroslav Kopecký Mgr. Tomáš Vavřík 23 spojí
PŘC2 (PŘC2Ř) 2 Ing. Jarmila Hýžová Vendula Konečná 25 spojí
PŘC3 (PŘC3Ř) 2 Ing. Jarmila Hýžová Mgr. Lenka Paprstkářová 25 spojí
PŘC2 (PŘC2Ř) 3 Ing. Jarmila Hýžová Vendula Konečná 25 spojí
PŘC3 (PŘC3Ř) 3 Ing. Jarmila Hýžová Helena Davidová 25 spojí
PŘC2 (PŘC2Ř) 4 Ing. Jarmila Hýžová Mgr. Lenka Paprstkářová 25 spojí
PŘC3 (PŘC3Ř) 4 Ing. Jarmila Hýžová Vendula Konečná 25 spojí
PŘC2 (PŘC2Ř) 5 Ing. Jarmila Hýžová Mgr. Lenka Paprstkářová 25 spojí
M1B (M1B-2) 8 Ing. Blanka Ottopalová 035 volno
PŘC2 7 Ing. Blanka Ottopalová 034 volno
M4 (M4me) 6 Ing. Jaroslav Bernkopf Miroslav Chumchal 28
M4 (M4me) 5 Ing. Jaroslav Bernkopf Miroslav Chumchal 28
M4 (M4me) 4 Ing. Jaroslav Bernkopf Ing. Martin Sadílek 28
M4 (M4me) 3 Ing. Jaroslav Bernkopf Ing. Martin Sadílek 28
M4 (M4me) 2 Ing. Jaroslav Bernkopf Mgr. Tomáš Vavřík 28
M4 (M4me) 1 Ing. Jaroslav Bernkopf Mgr. Tomáš Vavřík 28
PŘC2 1 Ing. Blanka Ottopalová 037 volno
N1 3 Ing. Blanka Ottopalová PaedDr. Hana Bolechová 22
N1 4 Ing. Blanka Ottopalová Ing. Ivana Burešová 22
PŘC3 (PC3pc) 5 Vendula Konečná 17 volno
PŘC3 (PŘC3Ř) 5 Ing. Jarmila Hýžová 25 volno

Výpis suplování pro 20/09/2017

Třída (Skupina) Hodina Suplovaný Suplující Místnost Poznámka
ES2 (ES2Aj1) 5 Ing. Jaroslav Bernkopf Mgr. Pavla Janišová 28 spojí
ES2 (ES2Aj1) 6 Ing. Jaroslav Bernkopf Mgr. Pavla Janišová 28 spojí
PŘC3 (PŘC3C) 7 Ing. Jarmila Hýžová 25 volno
PŘC3 (PŘC3C) 8 Ing. Jarmila Hýžová 25 volno
PŘC2 (PŘC2Ř) 3 Ing. Jarmila Hýžová Vendula Konečná 25 spojí
PŘC3 (PŘC3Ř) 3 Ing. Jarmila Hýžová Ing. Slávka Pobucká 25 spojí
PŘC2 (PŘC2Ř) 4 Ing. Jarmila Hýžová Vendula Konečná 25 spojí
PŘC3 (PŘC3Ř) 4 Ing. Jarmila Hýžová Ing. Slávka Pobucká 25 spojí
PŘC2 (PŘC2Ř) 5 Ing. Jarmila Hýžová Helena Davidová 25 spojí
PŘC3 (PŘC3Ř) 5 Ing. Jarmila Hýžová Vendula Konečná 25 spojí
PŘC2 (PŘC2Ř) 6 Ing. Jarmila Hýžová Helena Davidová 25 spojí
PŘC3 (PŘC3Ř) 6 Ing. Jarmila Hýžová Vendula Konečná 25 spojí
ES2 (ES2E) 3 Miroslav Chumchal Mgr. Tomáš Vavřík 18 spojí
ES2 (ES2E) 4 Miroslav Chumchal Mgr. Tomáš Vavřík 18 spojí
ES2 (ES2N) 3 Ing. Jaroslav Kopecký Mgr. Tomáš Vavřík 18 spojí
ES2 (ES2N) 4 Ing. Jaroslav Kopecký Mgr. Tomáš Vavřík 18 spojí
ES2 (ES2E) 7 Ing. Jaroslav Kopecký 18 volno
ES2 (ES2E) 8 Ing. Jaroslav Kopecký 18 volno
KČ2 3 Mgr. Petra Mrovcová Mgr. Jan Ptáček 13 M za 5
KČ2 6 Mgr. Petra Mrovcová 27 volno
KČ2 7 Mgr. Petra Mrovcová 27 volno
PŘC2 (PŘC2PC) 8 Mgr. Lenka Paprstkářová 17 volno
PŘC3 (PC3pc) 3 Mgr. Lenka Paprstkářová Ing. Slávka Pobucká 11
PŘC3 (PC3pc) 4 Mgr. Lenka Paprstkářová Ing. Slávka Pobucká 11
M2B (M2-CHO) 6 Ing. Petr Steffek 21 volno
M2B (M2-CHO) 7 Ing. Petr Steffek 21 volno
M2B (M2-G) 6 Mgr. Lenka Paprstkářová Ing. Jaroslava Nováková 11 EaP za Út
M2B (M2-G) 7 Mgr. Lenka Paprstkářová 11 volno
M2B 8 Bohdana Skýpalová 035 volno
M4 (M4g) 5 Mgr. Lenka Paprstkářová Ing. Slávka Pobucká 11
M4 (M4g) 2 Mgr. Lenka Paprstkářová Ing. Lenka Hajná 11
M4 (M4g) 1 Mgr. Lenka Paprstkářová 11 volno

Výpis suplování pro 21/09/2017

Třída (Skupina) Hodina Suplovaný Suplující Místnost Poznámka
PŘC3 3 Bohdana Skýpalová Mgr. Šárka Bolfová 037
ES1 (ES12) 5 Bohdana Skýpalová Mgr. Pavla Janišová 035 spojí
PŘC2 (PŘC2PC) 6 Mgr. Lenka Paprstkářová 11 volno
PŘC2 (PŘC2PC) 7 Mgr. Lenka Paprstkářová 11 volno
PŘC2 (PŘC2Ř) 6 Ing. Jarmila Hýžová 25 volno
PŘC3 (PŘC3Ř) 6 Ing. Jarmila Hýžová 25 volno
PŘC2 (PŘC2Ř) 7 Ing. Jarmila Hýžová 25 volno
PŘC3 (PŘC3Ř) 7 Ing. Jarmila Hýžová 25 volno
PŘC2 (PŘC2Ř) 5 Ing. Jarmila Hýžová Vendula Konečná 25 volno
PŘC3 (PŘC3Ř) 5 Ing. Jarmila Hýžová Helena Davidová 25 spojí
KČ2 7 Mgr. Petra Mrovcová 31 volno
KČ2 8 Mgr. Petra Mrovcová 31 volno
KČ2 1 Mgr. Lenka Paprstkářová 11 volno
ES1 2 Ing. Petr Steffek Ing. Jaroslav Kopecký 21 TH
M2B (M2-CHO) 3 Ing. Petr Steffek Helena Davidová 32 spojí
M2B (M2-CHO) 4 Ing. Petr Steffek Helena Davidová 32 spojí
KČ2 2 Mgr. Lenka Paprstkářová Ing. Ivana Burešová 11
M4 (M4g) 4 Mgr. Lenka Paprstkářová Vendula Konečná 17

Výpis suplování pro 22/09/2017

Třída (Skupina) Hodina Suplovaný Suplující Místnost Poznámka
M1B 7 Ing. Petr Steffek 21 volno
ES1 6 Mgr. Petra Mrovcová 14 volno
M2B 7 Bohdana Skýpalová Mgr. Šárka Bolfová 035 spojí
PŘC3 6 Bohdana Skýpalová Mgr. Pavla Janišová 036
ES1 3 Ing. Petr Steffek Ing. Jaroslav Kopecký 21 TK za 5
ES1 2 Ing. Petr Steffek Mgr. René Camfrla 21
M4 (M4g) 1 Mgr. Lenka Paprstkářová Helena Davidová 17 Stol za 6
M4 (M4g) 2 Mgr. Lenka Paprstkářová Mgr. Kamil Plešek 17
M2B (M2-CHO) 2 Ing. Jarmila Tyšerová Helena Davidová 32 spojí
M2B (M2-CHO) 3 Ing. Jarmila Tyšerová Helena Davidová 32 spojí

 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Vše o škole
Studijní obory
Další vzdělávání
Fotky a videa
Domov mládeže
Jazyková škola