Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2018/2019
 

Barmanský kurz 2009

Exkurze - BIOCEL Paskov, a.s.

Turisťák v Rajnochovicích (září 2011)

Praktická maturita G4M

Taneční 2015-2016

Rozvoj podnikatelských dovedností na SŠ ve ZK (04.2011)

Více fotek najdete v fotogalerii.

Aktuality & novinky

Realizace projektu „Moderní trendy ve strojírenství“ končí

  • Publikováno: Čtvrtek 06.03.2014
  • Zařazení aktuality: Projekty
  • Shrnutí: V období od září 2012 do března 2014 probíhala na ISŠ-COP realizace projektu „Moderní trendy ve strojírenství“.

V období od září 2012 do března 2014 probíhala na ISŠ-COP Valašské Meziříčí realizace projektu „Moderní trendy ve strojírenství", který byl určen pro pracovníky strojírenských firem. Cílová skupina byla vzdělávána v oblasti rozšíření a zkvalitnění práce na CNC strojích s cílem prohloubit její dosavadní úroveň vzdělání a posílit jak její schopnosti a dovednosti v pracovním procesu, tak i její postavení na trhu práce. Prioritním cílem projektu bylo odstranění nesouladu v oblasti znalostí a dovedností při práci na CNC zařízeních, která je v současné době na trhu práce požadována, se skutečnou úrovní znalostí cílové skupiny.
V průběhu realizace projektu vznikly tři pilotní vzdělávací moduly. První z nich byl zaměřen na CNC programování a zúčastnilo se ho 24 účastníků. Náplní druhého modulu byla práce na programovacích stanicích a lektorský tým v této oblasti proškolil 18 osob. Třetí modul se zabýval problematikou využití CAD/CAM systémů k programování CNC strojů s celkovým počtem 24 účastníků. Odbornou stránku projektu zajišťoval tým zkušených lektorů snažící se předat cílové skupině cenné zkušenosti, které jistě najdou v praxi uplatnění.
Účastníci vzdělávacích modulů byli s jejich obsahovou stránkou velmi spokojeni, nově nabyté vědomosti budou aplikovat na svých pracovištích a přispějí tak ke zkvalitnění práce na moderních výkonných technologiích. „Realizaci projektu hodnotím jako velmi úspěšnou, podařilo se naplnit všechny jeho cíle. Věřím, že účastnící si odnesli vědomosti, jež budou přínosem pro jejich praxi," dodal závěrem Mgr. Petr Pavlůsek


 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Fotky a videa
Domov mládeže