Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2018/2019
 

Lucie Krejčí 09.2013

Dýňový šampionát 12. 11. 2015

2. ples ISŠ - COP

Vyřezávání ZŠ Krhová

Gastro junior nowaco cup 2010

Více fotek najdete v fotogalerii.

Aktuality & novinky

Žáci základních škol na ISŠ-COP

  • Publikováno: Středa 13.11.2013
  • Zařazení aktuality: Projekty
  • Shrnutí: Centra přírodovědného a technického vzdělávání pro moderní výuku žáků středních a základních škol ve Zlínském kraji.
Žáci základních škol na ISŠ-COP

Naši ISŠ-COP a JŠ s právem SJZ ve Valašském Meziříčí začali navštěvovat v měsíci říjnu 2013 žáci základních škol Šafaříkova, Vyhlídka, Lešná a Poličná v rámci projektu Centra přírodovědného a technického vzdělávání pro moderní výuku žáků středních a základních škol ve Zlínském kraji. Jedná se o jedinečnou nabídku technických oborů a oboru chemik - operátor.
Program se skládá z 5 základních modulů, které nahrazují výuku v předmětech fyzika, chemie a praktická činnost. Každý v délce 6 vyučovacích hodin (2 moduly strojní, 2 moduly elektro a 1 modul chemický). Žáci ZŠ projdou na půdě SŠ vytvořenými moduly. Z každé ZŠ se zúčastní 20 - 30 žáků, kteří budou v rámci realizace modulu rozděleni do 3 skupin, podmíněné organizačními a bezpečnostními podmínkami SŠ.
Každá ZŠ v rámci školního roku navštíví naši školu 5x, tak aby každý žák splnil moduly vytvořené učiteli a žáky SŠ. Výuku zajišťují pedagogové SŠ s podporou metody vrstevnického učení. Žáci SŠ vedou žáky základních škol při plnění osnov daného modulu, za asistence pedagogických pracovníků SŠ a pod pedagogickým dohledem učitelů ZŠ.
Obsahem aktivity je příprava a realizace programu vzájemného učení (žáci SŠ se podílejí na výuce žáků ZŠ).
Autor příspěvku: Miroslav Chumchal

Přiložená galerie obsahuje celkem 8 fotek | Zobrazit všechny fotky
Náhodný výběr fotek z kategorie Projekt Centra přírodovědného a technického vzdělávání . Pro zobrazení celé galerie klikněte zde.

 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Fotky a videa
Domov mládeže