Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Den otevřených dveří 7. 2. 2018
 

Pomaturitní studium 2012/2013

Praktická maturita G4M

Anglické dny - 02.2014

2. ples ISŠ - COP

Top Gastro Praha

Gastro Junior NOWACO CUP (listopad 2011)

Soutěž o nejlepší vánoční výzdobu školy

Robotika nezná hranice - 03.2012

Více fotek najdete v fotogalerii.

Aktuality & novinky

Projekt „Moderní trendy ve strojírenství“

  • Publikováno: Pondělí 06.05.2013
  • Zařazení aktuality: Projekty
  • Shrnutí: Od září 2012 realizuje ISŠ-COP další z řady projektů financovaných EU s názvem „Moderní trendy ve strojírenství“.
Projekt „Moderní trendy ve strojírenství“

Od září 2012 realizuje ISŠ-COP další z řady projektů financovaných Evropskou unií s názvem „Moderní trendy ve strojírenství". Jeho hlavním cílem je zejména rozšíření a zkvalitnění práce s CNC stroji a programovacími stanicemi.
V rámci projektu vzniknou tři pilotní vzdělávací moduly zaměřené na CNC programování, práci na programovacích stranicích a využití CAD/CAM systémů k programování CNC strojů. Odbornou stránku projektu zajišťuje tým zkušených lektorů, který se snaží předávat účastníkům modulů cenné zkušenosti, které jistě najdou v praxi uplatnění. Cílová skupina bude vzdělávána v oblasti rozšíření a zkvalitnění přípravy na práci s CNC stroji s cílem prohloubit její dosavadní úroveň vzdělání a posílit jak její schopnosti a dovednosti v pracovním procesu, tak její postavení na trhu práce. Prioritním cílem projektu je tak odstranění nesouladu v oblasti znalostí a dovedností s přípravou práce na CNC zařízeních, která je v současné době na trhu práce požadována, se skutečnou úrovní znalostí cílové skupiny.
První pilotní vzdělávací modul zaměřený na CNC programování bude realizován od dubna 2013 v rozsahu 40 výukových hodin a je určen pro menší počet osob (max. 12). Zbývající moduly budou realizovány od června 2013. Náklady na pilotní ověření modulů jsou hrazeny z prostředků EU. V případě Vašeho zájmu o jejich absolvování kontaktujte nás, prosím, na tel. čísle 603 833 369. Více informací o projektu lze nalézt na jeho webových stránkách (
https://sites.google.com/a/isscopvm.cz/modernitrendyvestrojirenstvi/).
Výuka cílové skupiny bude probíhat ve dvou nově vytvořeních učebnách, kdy část nákladů byla hrazena z evropského fondu a část zajistila ISŠ-COP z vlastních zdrojů. Poděkování patří také společnosti CS CABOT, spol. s r.o., která svým finančním darem ve výši Kč 50.000,- také přispěla.
„Jsem rád, že se na naší škole daří úspěšně realizovat evropské projekty, a tímto děkuji realizačnímu týmu, který se na jejich uskutečnění podílí," ocenil práci svých kolegů ředitel školy Mgr. Petr Pavlůsek.

 


 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz