Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019
 

Žákovský senát

JOIN US 2012

Vánoční výzdoba

Stolní fotbal 03.2015

Exkurze Praha - říjen 2010

Adaptační pobyty

Vídeň 2014

Řeznická soutěž - 04.2014

Více fotek najdete v fotogalerii.

Aktuality & novinky

Realizace projektu „Aplikace současných vědeckých poznatků v moderním stravování“ končí

  • Publikováno: Středa 06.02.2013
  • Zařazení aktuality: Projekty
  • Shrnutí: V období od září 2010 do ledna 2013 probíhala realizace projektu zaměřeného na zkvalitnění úrovně veřejného stravování.
Realizace projektu „Aplikace současných vědeckých poznatků v moderním stravování“ končí

V období od září 2010 do ledna 2013 probíhala na ISŠ-COP Valašské Meziříčí realizace projektu „Aplikace současných vědeckých poznatků v moderním stravování", který byl zaměřený na zkvalitnění úrovně veřejného stravování a eliminaci zdravotních rizik z alimentárních nákaz.
V průběhu jeho realizace vznikly dva pilotní vzdělávací moduly. První z nich byl určen pro personál potravinářských provozoven, např. zaměstnance školních kuchyní, a zúčastnilo se ho 200 účastníků. V druhém modulu, který byl zaměřen na vzdělávání vedoucích pracovníků potravinářských provozoven a restauračních zařízení, proškolil lektorský tým 70 osob. K nově vzniklým vzdělávacím modulům byla vytvořena i jejich e-learningová forma, která se v současné době stává velmi rozšířenou formou studia, a dále byla vypracována metodika. „Odbornou stránku projektu zajišťoval tým zkušených lektorů pod vedením MVDr. Kateřiny Janovské, který se snažil předávat účastníkům modulů zkušenosti z praxe, jež jsou pro ně přínosné a cenné," dodala Mgr. Dagmar Zetková, manažerka projektu. Realizační tým se dále podílel na vzniku instruktážního filmu, který bude sloužit k ulehčení a lepšímu pochopení výuky dané problematiky. Účastníci obou vzdělávacích modulů byli s jejich obsahovou stránkou velmi spokojeni, nově nabyté vědomosti budou aplikovat na svých pracovištích, a přispějí tak ke zkvalitnění úrovně veřejného stravování. „Realizaci projektu hodnotím jako velmi úspěšnou, podařilo se naplnit všechny jeho cíle. Věřím, že účastnící si odnesli vědomosti, které budou přínosem pro jejich praxi." dodal závěrem Mgr. Petr Pavlůsek.

 

 


 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz