Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2018/2019
 

Hledáme mladé technické talenty - 03.2011

Řeznická soutěž 9.-10.4.2013

Vůně středomoří

Ocenění Zdeněk Hadaš

Slavnostní vyřazení tříd KČ3, PŘC3

Barmanský kurz 2009

Gastro Junior NOWACO CUP (listopad 2011)

Více fotek najdete v fotogalerii.

Aktuality & novinky

Slavnostní ukončení projektu přeshraniční spolupráce na ISŠ-COP

  • Publikováno: Středa 28.11.2012
  • Zařazení aktuality: Projekty
  • Shrnutí: Ve dnech 22. - 23. 11. 2012 byl vyhodnocen projekt „Robotika nezná hranice“.

Ve dnech 22. - 23. 11. 2012 se uskutečnilo závěrečné setkání obou spolupracujících škol - ISŠ-COP Valašské Meziříčí a DA Žilina a byl vyhodnocen projekt „Robotika nezná hranice". Realizační tým zhodnotil pracovní výsledky, dosažené cíle projektu a vyhodnotil pořízené technické vybavení i výměnné pobyty žáků, v rámci kterých si školy ověřily životaschopnost vytvořených výukových materiálů. Výměnné pobyty žáků hodnotil projektový tým jak po stránce odborné, tak kulturní a sociální. Pro žáky a vyučující obou škol byl pobyt v zahraničí velkým přínosem. Kromě odborných aktivit se seznamovali s historií a kulturními památkami daného regionu a znovu objevovali zajímavá turistická místa v obou příhraničních oblastech.
Na závěr setkání prezentovali zástupci obou škol připravenost k udržitelnosti spolupráce a partnerství obou škol. Projekt „Robotika nezná hranice" se sestával z 21 aktivit, které byly splněny.
Dotace z Evropského regionálního rozvojového fondu činila 160 742 € (4,9 mil. Kč), což představuje 85% celkových nákladů. Všichni zúčastnění se při hodnocení shodli na přínosu pro obě partnerské organizace. Investice do modernizace jednotlivých technických oborů a rozvoj přátelství je tou nejlepší investicí k podpoře vzdělanosti dospívající mládeže a posilování jejich sociálních a kulturních poznatků.
Autor příspěvku: Bc. Igor Kundrát


 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Fotky a videa
Domov mládeže