Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2018/2019
 

Slavnostní vyřazení tříd KČ3, PŘC3

Olima 2014

Fotosoutěž

Turistický kurz - 09.2012

Exkurze - BIOCEL Paskov, a.s.

Workshop pro pedagogické pracovníky

Pomaturitní studium 2008/2009

Netradiční polévky - 11.2013

Více fotek najdete v fotogalerii.

Aktuality & novinky

Projekt „Tradice bez hranic“ byl úspěšný

  • Publikováno: Úterý 25.10.2011
  • Zařazení aktuality: Projekty
  • Shrnutí: Dne 21. 10. 2011 se vydali zástupci ISŠ-COP na Slovensko, aby vyhodnotili průběh projektu „Tradice bez hranic“.
Projekt „Tradice bez hranic“ byl úspěšný

Dne 21. 10. 2011 se vydali zástupci Integrované střední školy-Centra odborné přípravy ve Valašském Meziříčí na Slovensko, aby vyhodnotili průběh projektu „Tradice bez hranic", jež podporuje mezinárodní česko-slovenskou spolupráci mezi naší školou a jejím slovenským partnerem, Združenou strednou školou obchodu a služieb Martin. Projekt byl spolufinancován Evropským fondem regionálního rozvoje v rámci Programu přeshraniční spolupráce Slovenská republika - Česká republika 2007 - 2013.
„Celou akci hodnotím velmi kladně. Cíl projektu byl naplněn. Studenti si během výměnných stáží rozšířili obzory nejen v oblasti tradic, zvyků a obyčejů svých zahraničních sousedů, ale i využili podobnosti slovanských jazyků a obohatili své znalosti při vzájemné komunikaci," sdělila koordinátorka projektu Mgr. Dagmar Zetková.
Projekt se skládal ze čtyř cíleně zaměřených aktivit, jako např. Svátky jara či Slavnosti podzimu. Přínosem celé akce také bylo srovnání způsobu praktické výuky v českých a slovenských cvičných kuchyních. Zároveň došlo k posílení vzájemné družby a byla nastíněna možnost další spolupráce mezi oběma partnerskými školami.
„Jsem velmi rád, že se ISŠ-COP projektu „Tradice bez hranic" zúčastnila, a došlo tak k navázání spolupráce se Slovenskou republikou. Můj dík patří nejen koordinátorce projektu Mgr. Dagmar Zetkové, ale i všem studentům a jejich pedagogům. Budu potěšen, pokud budou obě partnerské školy v podobných projektech pokračovat i v budoucnu," řekl závěrem ředitel školy Mgr. Petr Pavlůsek.
Autor příspěvku: Mgr. Kateřina Röhrerová


 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Fotky a videa
Domov mládeže