Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2018/2019
 

Svačina roku Rio Mare 2014

Svářečská škola

Fotosoutěž

Adaptační kurz

Budva 2013

Žákovský senát

Seminář Podnikatelské dovednosti

Soutěž strojařů "Najdi svůj talent" - 04.2012

Více fotek najdete v fotogalerii.

Aktuality & novinky

Oprava sociálních zařízení

  • Publikováno: Pátek 01.07.2011
  • Zařazení aktuality: Projekty
  • Shrnutí: V průběhu měsíců dubna a května byla na ISŠ-COP provedena oprava sociálních zařízení.

V průběhu měsíců dubna a května byla na ISŠ-COP provedena oprava sociálních zařízení ve 2. a 3. patře budovy školy a dále také ve 2. patře budovy domova mládeže.
Před samotnou opravou byla připravena projektová dokumentace a na základě zjištěných skutečností stávajícího stavu sociálních zařízení se zhotovil rozpočet akce. Kompletní rozpočet a následná realizace byla projednána u zřizovatele - Zlínského kraje, který akci schválil a zafinancoval. Následným krokem při realizaci opravy sociálního zařízení bylo vyhlášení výběrového řízení na zhotovitele stavby. Samotná oprava sociálního zařízení začala dne 1. dubna 2011. Nejdříve se opravily sociálky na domově mládeže a ve 2. patře školy, poté následovala oprava sociálního zařízení ve 3. patře školy.
Celá akce se týkala demontáží všeho zařízení na sociálkách, obkladů a dlažeb, výměny rozvodů vody, odpadů až na stávající sběrná potrubí, následné zhotovení omítek na zdech, zhotovení všech obkladů a dlažeb, montáž všech prvků sanitární techniky a rozdělovacích kójí jednotlivých kabin a následně vymalování celých dotčených prostor.
Realizace byla ukončena ve stanoveném termínu dle předem dohodnutých termínů ve smlouvě, a to dne 31. 5. 2011. Následná předávka díla proběhla bez závad, vše bylo dokončeno a provedeno v dobré kvalitě.
Autor příspěvku: Ing. Zdeněk Hadaš


 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Fotky a videa
Domov mládeže