Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2017/2018
 

Festad 2010

Outdoorové dny - 2014

BRNĚNSKÝ VÁNOČNÍ POHÁR 2008

Vánoční výzdoba

JOIN US 2012

Dýňový šampionát 12. 11. 2015

Chemická soutěž + vyhodnocení - 01.2014

Více fotek najdete v fotogalerii.

Aktuálně nahlášení absence studentů

Žák Třída Nahlášeno od Nahlášeno do Nahlásil
Maculík Lukáš PC1 06. září 06. září žák
Hložánková NIkita KČŘ1 09. červen 09. červen žák
Gargoschová Tereza KČ3 30. květen 30. květen žák
Bechná Monika KČ3 30. květen 30. květen žák
Krotáková Erika KČ2 29. květen 30. květen matka
Gargoschová Tereza KČ3 15. květen 15. květen žák
Spurný Michal ES1 02. květen 05. květen matka
Marek Stanislav ES3 26. duben 27. duben žák
Macek Josef KČŘ1 24. duben 24. duben matka
Tatár Ondřej KČŘ3 24. duben 24. duben žák
Uher David KČ3 21. duben 21. duben žák
Žídková Nikola KČ3 21. duben 21. duben žák
Gargoschová Tereza KČ3 19. duben 19. duben Novák Jakub ES3
Golda Patrik ES3 19. duben 19. duben žák
Kvapil Dominik M1A 31. březen 31. březen matka
Řihák Daniel KČŘ2 27. březen 31. březen matka
Vykopal Martin M2A 27. březen 31. březen matka
Chroustová Aneta KČ3 21. březen 21. březen žák
Pokuta Radek PC1 14. březen 14. březen Cábová
Ondřej Šenk M2B 13. březen 13. březen žák
Josef Macek KČŘ1 13. březen 13. březen matka
Němeček Adam KČ3 06. březen 10. březen otec
Žídková Nikola KČ3 06. březen 06. březen žák
Chmelíček Adam M2A 28. únor 03. březen matka
Chmelíček Adam M2A 20. únor 20. únor matka
Drábek Tomáš M2A 09. únor 10. únor matka
Chrástecký Jakub ES2 06. únor 06. únor matka
Ondrička Jakub ES3 01. únor 01. únor matka
Volek Damián ES3 30. leden 31. leden matka
Malina Lumír M2 16. leden 16. leden žák
Tatár Ondřej PŘC3 16. leden 16. leden žák
Pavlica David PŘC2 16. leden 10. leden matka
Martinec David M2A 16. leden 17. leden matka
Brus Dominik ES1 16. leden 20. leden matka
Patrik Chovanec M3 16. leden 20. leden žák
Gargoschová Tereza KČ3 12. leden 13. leden matka
Kuchnová Barbora N1 11. leden 13. leden matka
Bártková Pavlína M2B 04. leden 06. leden matka
Ondrička Jakub ES3 04. leden 06. leden matka
Malina Lumír M2 03. leden 03. leden otec
Chovanec Patrik M3 03. leden 31. prosinec žák
Černá Veronika M1 03. leden 06. leden žák
Křenek Jan KČŘ1 03. leden 06. leden matka
Tatár O ndřej PŘC3 03. leden 06. leden žák
Gargoschová Tereza KČ3 13. prosinec 13. prosinec matka
Kuchnová Barbora N1 12. prosinec 16. prosinec matka
Černá Veronika M1B 08. prosinec 09. prosinec žák
Silná Denisa N2 07. prosinec 08. prosinec žák
Šteiglová Aneta M1B 07. prosinec 08. prosinec žák
Černá Veeronika CHO1 06. prosinec 06. prosinec žák
Brus Dominik ES1 05. prosinec 07. prosinec matka
Chmelíček Adam M2A 25. listopad 02. prosinec matka
Drábek Tomáš M2A 24. listopad 24. listopad matka
Indrák Marek M1A 14. listopad 18. listopad otec
Juřiček Tomáš N1 21. říjen 21. říjen žák
Vykopal Martin M2A 17. říjen 17. říjen matka
Kvapil Dominik M1A 14. říjen 14. říjen matka
Vykopal Martin M2A 04. říjen 07. říjen matka
Ryšicová Karolína N1 04. říjen 07. říjen žák
Kuchnová Barbora N1 26. září 28. září matka
Tatár Ondřej PŘC3 19. září 23. září žák
Stančík Ondřej ES3 19. září 23. září matka
Čablík Samuel N1 19. září 23. září matka
Tatár Ondřej PŘC3 14. září 16. září matka
Večeřová Kateřina 12. září 16. září žák
Kelar Petr KČ3 06. září 06. září žák
Šenk Ondřej M2B 06. září 06. září žák
Frelich Petr ES2 01. září 12. září matka
Daniel Řihák PŘC1 06. červen 07. červen matka
Golda Dominik M1A 01. červen 02. červen matka
Gargoschová Tereza KČ2 27. květen 27. květen rodič
Pokuta Radek PŘC1 25. květen 25. květen p.Fonioková
Pokuta Radek PŘC1 23. květen 23. květen p.Fonioková
Bechná Monika KČ2 10. květen 10. květen žák
Gregorová Jana PC1 09. květen 09. květen matka
Malina Lumír M1B 02. květen 03. květen matka
Gargoschová Tereza KČ2 29. duben 29. duben žák
Malíková Lucie KČ2 28. duben 28. duben žák
Pokuta Radek PŘC1 27. duben 27. duben vychovatel
Vaňková Anna KČŘ1 25. duben 25. duben matka
Vrbová Marcela KČ1 18. duben 22. duben matka
Marek Stanislav ES2 11. duben 11. duben žák
Mužík Tomáš KČ2 11. duben 13. duben žák
Duda Patrik KČ2 04. duben 15. duben matka
Gargoschová Tereza KČ2 01. duben 01. duben žák
Adam Sehnalík M4 21. březen 23. březen žák
Sebastian Janík M3 21. březen 23. březen žák
Bednářová Lenka KČ3 21. březen 23. březen žák
Řihák Daniel PŘC1 21. březen 23. březen matka
Malina Lumír M1A 21. březen 23. březen otec
Mužík Tomáš KČ2 18. březen 18. březen matka
Mocňák Josef S2M 15. březen 15. březen matka
Adam Sehnalík M4 14. březen 14. březen žák
Vlček Jan KČ2 11. březen 31. březen matka
Malina Lumír M1A 10. březen 11. březen žák
Marek Stanislav ES2 09. březen 11. březen matka
Řezníčková Terézie M1B 07. březen 07. březen matka
Lukáš Faldyna ES3 04. březen 04. březen žák
Lenka Bednářová KČ3 04. březen 04. březen žák
Lukáš Bil M2 02. březen 04. březen žák
Kalincová Michaela KČ1 01. březen 01. březen žák
Vrbová Marcela KČ1 29. únor 29. únor matka
Bolcek Daniel PŘC1 29. únor 29. únor žák
Adam Sehnalík M4 29. únor 04. březen žák
Hudcová Pavla KČŘ3 29. únor 29. únor matka
Hermanová Iveta PŘC2 29. únor 29. únor žák
Ročňáková Brigita M2 22. únor 24. únor žák
Ročňáková Brigita M2 19. únor 19. únor žák
Karel Matušinec S2M 18. únor 19. únor lékař
Petr Kelar KČŘ3 09. únor 12. únor žák
MAREK HARTMANN M1B 08. únor 12. únor matka
Malina Lumír M1A 08. únor 12. únor matka
Ševela Patrik ES1 08. únor 12. únor matka
Hartmann Marek M1B 08. únor 26. únor matka
Řihák Daniel PŘC1 24. leden 28. leden matka
Lukáš Faldyna ES3 22. leden 22. leden žák
Iveta Hermanová PŘC2 22. leden 22. leden žák
Kateřina Večeřová KČ3 22. leden 22. leden žák
Děček Jaroslav N1 21. leden 21. leden žák
Jana Gregorová PŘC1 19. leden 22. leden matka
Valuch Daniel N2 19. leden 22. leden matka
Marek Hartmann M1B 18. leden 22. leden žák
Pavel Orság N1 18. leden 18. leden žák
Marcela Vrbová KČ1 18. leden 22. leden žák
Pavel Orság N1 14. leden 15. leden žák
Pavla Hudcová KČŘ3 14. leden 22. leden žák
Němeček Adam KČ2 12. leden 12. leden otec
Marek Hartmann M1B 11. leden 15. leden žák
David Pavlica PŘC1 08. leden 08. leden žák
Valuch Daniel N2 08. leden 08. leden matka
Žídková Nikola KČ2 06. leden 06. leden žák
Adam Sehnalík M4 04. leden 04. leden žák
David Pavlica PŘC1 04. leden 04. leden matka
Sebastian Janík M3 04. leden 04. leden žák
Andrea Valuchová KČŘ3 04. leden 08. leden žák
Tomáš Matušinec ES3 04. leden 05. leden žák
Marcela Vrbová KČ1 04. leden 04. leden žák
Adam Sehnalík M4 17. prosinec 18. prosinec žák
Iveta Hermanová PŘC2 17. prosinec 18. prosinec žák
Marcela Vrbová KČ1 17. prosinec 18. prosinec žák
Zdena Sedlaříková M2 17. prosinec 18. prosinec žák
Marek Hartmann M1B 17. prosinec 18. prosinec žák
Surových Karolína KČ3 14. prosinec 18. prosinec matka
Dobiášová Kateřina M1B 14. prosinec 18. prosinec otec
Matušinec Karel S2M 11. prosinec 11. prosinec žák
Karolína Surových KČ3 07. prosinec 07. prosinec žák
Lumír Malina M1A 07. prosinec 11. prosinec matka
Skřivánková Ivana PC3 07. prosinec 08. prosinec pí. Camfrlová
Řihák Daniel PŘC1 30. listopad 04. prosinec matka
Pavlica David PŘC1 30. listopad 30. listopad matka
Bednářová Lenka KČ3 30. listopad 02. prosinec žák
Dobiášová Kateřina M1B 30. listopad 02. prosinec otec
Sebastian Janík M3 30. listopad 04. prosinec žák
Marek Hartmann M1B 16. listopad 20. listopad žák
Hartmann Marek MB1 13. listopad 13. listopad žák
Večeřová Kateřina KČ3 13. listopad 13. listopad žák
Dobiášová Kateřina M1B 11. listopad 11. listopad otec
Chviličková Darina G4 09. listopad 09. listopad žák
Vrbová Marcela KČ1 09. listopad 17. listopad matka
Bechná Monika KČ2 04. listopad 04. listopad Matka
Janík Sebastian M3 03. listopad 06. listopad žák
Drábek Tomáš M1A 02. listopad 06. listopad matka
Tatár Ondřej PŘC3 01. listopad 30. listopad matka
Malina Lumír M1A 26. říjen 27. říjen matka
Janík Sebastian M3 26. říjen 27. říjen žák
Faldyna Lukáš ES3 26. říjen 27. říjen žák
Hartmann Marek M1B 26. říjen 27. říjen žák
Hermanová Iveta PŘC2 26. říjen 27. říjen žák
Valuchová Andrea KČŘ3 26. říjen 27. říjen žák
Bednářová Lenka KČ3 26. říjen 27. říjen žák
Řezníčková Tereza M1B 26. říjen 26. říjen matka
Kalincová Michaela KČ1 26. říjen 27. říjen Žákyně
Plesníková Karolina KČ1 26. říjen 27. říjen Žákyně
Siváková Hana KČ1 26. říjen 26. říjen Žákyně
Holiš Jan ES1 23. říjen 23. říjen matka
Bednářová Lenka KČ3 22. říjen 23. říjen žák
Řihák Daniel PŘC1 22. říjen 23. říjen žák
Gregorová Jana PŘC1 22. říjen 05. listopad Matka
Václavík Tomáš S3M 22. říjen 22. říjen matka
Trojková Veronika KČŘ1 19. říjen 19. říjen matka
Tatár Ondřej PŘC3 19. říjen 27. říjen matka
Večeřová Kateřina KČ3 16. říjen 16. říjen žák
Daniel Řihák PŘC1 15. říjen 16. říjen vychovatel
Kotiš Jaroslav N2 15. říjen 19. říjen matka
Pavlica David PŘC1 12. říjen 12. říjen matka
Vrbová Marcela KČ1 12. říjen 12. říjen matka
Borák Dominik PŘC1 12. říjen 14. říjen matka
Gregorová Jana PŘC1 09. říjen 09. říjen matka
Silná Denisa N1 06. říjen 06. říjen žák
Bartoňová Dominika PC3 05. říjen 05. říjen žák
Silná Denisa N1 02. říjen 02. říjen žák
Faldyna Lukáš ES3 02. říjen 02. říjen žák
Janík Sebastian M3 02. říjen 02. říjen žák
Ondřej Tatár PŘC3 29. září 09. říjen matka
Hermanová Iveta PŘC2 28. září 02. říjen matka
Kalincová Michaela KČ1 25. září 25. září zástupce
Mužík Tomáš KČ2 21. září 21. září matka
Stanislav Marek ES2 21. září 25. září matka
Bartoňová Dominika PC3 21. září 03. říjen žák
Večeřová Kateřina KČ3 21. září 25. září matka
Tanečková Kateřina N2 21. září 23. září žák
Karel Mmatušinec S2M 18. září 18. září žák
Lukáš Faldyna ES3 18. září 18. září žák
Tomšejová Nikol KČ1 18. září 18. září matka
Tulej David PC1 17. září 18. září Matka
Šindlerová Kristýna M1B 15. září 18. září matka
Lumír Malina M1A 14. září 14. září matka
Daniel Řihák PŘC1 14. září 14. září matka
Ondřej Tatár PŘC3 14. září 22. září matka
Adam Sehnalík M4 14. září 18. září žák
Adam Sehnalík M4 07. září 09. září žák
Sebastian Janík M3 07. září 09. září žák
Vrbová Marcela KČ1 07. září 11. září matka
Lukáš Faldyna ES3 04. září 04. září žák
Gargoschová Tereza KČ1 24. červen 24. červen matka
Fojtíková Gabriela KČ1 22. červen 22. červen matka
Hudcová Pavla KČŘ2 22. červen 22. červen matka
Valuchová Andrea KČ2 22. červen 26. červen žák
Hudcová Pavla KČŘ2 22. červen 26. červen matka
Tomšejová Nikol KČ1 18. červen 19. červen matka
Zubík Filip ES1 15. červen 18. červen matka
Fojtíková Gabriela KČ1 12. červen 11. červen matka
Faldyna Lukáš ES2 05. červen 05. červen žák
Hermanová Iveta PC1 05. červen 05. červen žák
Surových Karolína KČ2 05. červen 05. červen žák
Tomáš Mužík KČ1 03. červen 03. červen matka
Ondryášová Petra N1 28. květen 03. červen žák
Špalt Jan M3 25. květen 25. květen matka
Kelar Petr KČŘ2 25. květen 25. květen žák
Horůtová Karolína KČ3 18. květen 19. květen matka
Valuchová Andrea KČ2 18. květen 22. květen žák
Tatár Ondřej KČŘ2 15. květen 15. květen žák
Fojtíková Gabriela KČ1 11. květen 18. květen žák
Darina Chviličková G3M 11. květen 12. květen žák
Tomáš Mužík KČ1 11. květen 18. květen matka
Marek Stanislv S2M 07. květen 07. květen žák
Smolík Matěj PŘC3 07. květen 07. květen žák
Tomšejová Nikol KČ1 06. květen 06. květen matka
Bednářová Lenka KČ2 05. květen 07. květen žák
Matěj Smolík PŘC3 04. květen 04. květen matka
Lukáš Faldyna ES2 04. květen 05. květen matka
Karolína Surových KČ2 04. květen 07. květen matka
Karel Matušinec S1M 04. květen 11. květen matka
Mužík Tomáš KČ1 04. květen 04. květen matka
Orságová Hana KČ1 04. květen 08. květen matka
Tatár Ondřej KČŘ2 27. duben 30. duben žák
Janík Sebastian M3 24. duben 24. duben žák
Surových Karolína KČ2 24. duben 24. duben žák
Faldyna Lukáš ES2 24. duben 24. duben žák
Sehnalík Adam M3 20. duben 20. duben žák
Tatár Ondřej KŠŘ2 20. duben 24. duben matka
Kloss Michal M3 20. duben 20. duben matka
Tatár Ondřej KČŘ2 16. duben 17. duben žák
Matušinec Karel M1 10. duben 10. duben žák
Faldyna Lukáš ES2 10. duben 10. duben žák
Božik Lukáš KČ3 10. duben 10. duben matka
Jan Špalt M 2 10. duben 10. duben matka
Michal Balog ES3 10. duben 10. duben matka
Tatár Ondřej KČŘ2 07. duben 07. duben matka
Zubík Filip S1M 31. březen 01. duben matka
Smolík Matěj PŘC3 30. březen 01. duben žák
Janík Sebastian M3 30. březen 01. duben žák
Svoboda Marek ES1 26. březen 26. březen matka
Špalt Jan M3 26. březen 26. březen matka
Polách Daniel M3 26. březen 27. březen matka
Gargoschová Tereza KČ1 24. březen 03. duben matka
Kateřina Večeřová KČ2 23. březen 23. březen otec
Matěj Smolík PŘC3 23. březen 23. březen rodič
Karolína Surových KČ2 23. březen 23. březen rodič
Večeřová Kateřina KČ2 20. březen 20. březen žák
Janík Sebastian M3 20. březen 20. březen žák
Sehnalík Adam M3 20. březen 20. březen žák
Tempír Lukáš KČ3 16. březen 19. březen žák
Jan Špalt M3 16. březen 16. březen matka
Polášek Václav M4 06. březen 06. březen otec
Ondryášová Petra N1 05. březen 06. březen žákyně
Zdena Sedlaříková KČ3 02. březen 06. březen žák
Michal Petřík PŘC1 02. březen 02. březen otec
Tomáš Hájek M2 02. březen 02. březen žák
Ondřej Tatár KČŘ2 02. březen 06. březen matka
Gabriela Fojtíková KČ1 02. březen 06. březen matka
Večeřová Kateřina KČ2 27. únor 27. únor žák
Surových Karolína KČ2 27. únor 27. únor žák
Hájek Tomáš M2 23. únor 27. únor matka
Faldyna Lukáš ES2 23. únor 27. únor matka
Tatár Ondřej KČŘ2 23. únor 23. únor žák
Valuchová Andrea KČ2 23. únor 23. únor žák
Tempír Lukáš KČ3 23. únor 27. únor žák
Faldyna Lukáš ES2 19. únor 20. únor žák
Hájek Tomáš M2 19. únor 20. únor žák
Matušinec Karel M1 19. únor 20. únor žák
Janík Sebastian M3 19. únor 20. únor žák
Sehnalík Adam M3 19. únor 20. únor žák
Gargoschová Tereza KČ1 19. únor 20. únor matka
Valuchová Andrea KČ2 18. únor 20. únor žák
Vondrušková Iveta N1 17. únor 17. únor žák
Tempír Lukáš KČ3 16. únor 18. únor otec
Ondřej Tatár KČŘ2 16. únor 20. únor matka
Večeřová Kateřina KČ2 16. únor 16. únor matka
Hermannová Iveta PC1 16. únor 20. únor žák
Zubík Filip S1M 16. únor 17. únor matka
Orságová Hana KČ1 12. únor 13. únor matka
Ondryášová Petra N1 11. únor 13. únor žák
Kučera Richard ES1 10. únor 10. únor žák
Onryášová Petra N1 09. únor 11. únor žákyně
Malučký Filip KČ1 09. únor 13. únor matka
Balog Michal ES3 09. únor 13. únor matka
Večeřová Kateřina KČ2 06. únor 06. únor žák
Petřík Michal PŘC1 06. únor 06. únor matka
Oprštěná Jana KČ1 03. únor 13. únor matka
Chviličková Darina G3M 02. únor 02. únor žák
Smolík Matěj PŘC3 02. únor 02. únor matka
Balog Michal ES3 02. únor 06. únor matka
Surových Karolína KČ2 02. únor 06. únor MATKA
Marek Stanislav SM2 02. únor 13. únor MATKA
Hajdíková Kristýnka G3M 02. únor 03. únor žák
Krátký Stanislav ES2 28. leden 28. leden matka
Faldyna Lukáš ES2 26. leden 27. leden matka
Sebastian Janík M3 26. leden 30. leden žák
Adam Sehnalík M3 26. leden 06. únor žák
Hruška Martin N1 26. leden 26. leden žák
Horutová Karolína KČ3 22. leden 23. leden matka
Ondryášová Petra N1 22. leden 23. leden žák
Polášek Václav M4 20. leden 23. leden otec
Marek Stanislav S2M 20. leden 20. leden žák
Janík Sebastian M3 20. leden 20. leden žák
Smolík Matěj PŘC3 20. leden 20. leden žák
Matěj Smolík PŘC3 19. leden 19. leden žák
Karolína Horutová KČ3 19. leden 21. leden matka
Bednářová Lenka KČ2 16. leden 16. leden žák
Kohoutek Tomáš 16. leden 16. leden žák
Matušinec Karel M1 16. leden 16. leden žák
Ryšicová Karolína KČŘ2 14. leden 14. leden matka
Zubík Filip S1M 13. leden 13. leden matka
Hermannová Iveta PŘC1 12. leden 12. leden matka
Polášek Václav M4 07. leden 07. leden otec
Rudelová Michaela N1 07. leden 09. leden otec
Gabriela Fojtíková KČ1 05. leden 12. leden matka
Šárka Adámková KČ1 05. leden 09. leden matka
Bednářová Lenka KČ2 05. leden 09. leden žák
Hudcová Pavla KČŘ2 05. leden 31. leden otec
Janík Sebastian M3 05. leden 09. leden žák
Smolík Mmatěj PŘC3 05. leden 05. leden matka
Medvedˇová Adriana KČ1 05. leden 12. leden matka
Šafář Marek ES1 05. leden 16. leden matka
Ryšicová Karolína KČŘ2 05. leden 12. leden matka
Dittrychová Tereza KČ3 05. leden 16. leden babička
Lukáš Tempír KČ3 18. prosinec 19. prosinec žák
Sebastian Janík M3 18. prosinec 19. prosinec žák
Zdeňka Sedlaříková KČ3 18. prosinec 19. prosinec žák
Ondryášová Petra N1 17. prosinec 18. prosinec žák
Tatár Ondřej KČŘ2 16. prosinec 19. prosinec žák
Plesníková Nikola M2 15. prosinec 31. prosinec otec
Němeček Adam KČ1 09. prosinec 12. prosinec otec
Fojtíková Gabriela KČ1 07. prosinec 19. prosinec matka
Smolík Matěj PŘC3 07. prosinec 16. prosinec matka
Tatár Ondřej KČŘ2 05. prosinec 05. prosinec žák
Večeřová Kateřina KČ2 05. prosinec 10. prosinec žák
Onryášová Petra N1 04. prosinec 05. prosinec žákyně
Paršo Tomáš PŘC1 02. prosinec 03. prosinec matka
Polášek Václav M4 01. prosinec 05. prosinec otec
Valuchová Andrea KČ2 01. prosinec 12. prosinec žák
Petřík Michal PŘC1 28. listopad 28. listopad žák
Janík Sebastian M3 28. listopad 28. listopad žák
Matušinec Karel M1 28. listopad 28. listopad otec
Sedlaříková Zdeňka KČ3 27. listopad 28. listopad žák
Chviličková Darina G3M 24. listopad 28. listopad žák
Šafář Marek ES1 24. listopad 28. listopad matka
Baško Šimon M1 21. listopad 21. listopad matka
Tomšejova Nikola KČ1 21. listopad 21. listopad matka
Jan Hostaša M2 19. listopad 19. listopad žák
Tomáš Matušinec ES2 14. listopad 14. listopad žák
Adámková Šárka KČ1 14. listopad 14. listopad žák
Ondryášová Petra N1 14. listopad 14. listopad studentka
Ondryášová Petra N1 13. listopad 13. listopad žák
Pokorná Marie N1 13. listopad 14. listopad žák
Rudelová Michaela N1 06. listopad 06. listopad otec
Slováčková Barbora KČ2 04. listopad 04. listopad Dětský domov
Smolík Matěj PŘC3 03. listopad 03. listopad matka
Pavla Hudcová KČŘ2 03. listopad 04. listopad matka
Lenka Bednářová KČ2 30. říjen 31. říjen matka
Faldyna Lukáš ES2 30. říjen 31. říjen matka
Smolík Matěj PŘC3 30. říjen 31. říjen matka
Adámková Šárka KČ1 30. říjen 31. říjen matka
Chviličková Darina G3M 30. říjen 31. říjen žák
Sedlaříková Zdeňka KČ3 30. říjen 31. říjen žák
Fojtíková Gabriela KČ1 30. říjen 31. říjen matka
Adam Sehnalík M3 30. říjen 31. říjen žák
Stanislav Marek S2M 30. říjen 31. říjen matka
Mužík Tomáš Kč 1 30. říjen 03. listopad matka
Sebastian Janík M3 29. říjen 31. říjen žák
Tomáš Kohoutek KČ2 24. říjen 24. říjen žák
Gabriela Fojtíková KČ1 24. říjen 24. říjen žák
Hermannová Iveta PŘC1 23. říjen 31. říjen matka
Mužík Tomáš KČ1 23. říjen 23. říjen matka
Matušinec Karel M1 22. říjen 22. říjen matka
Tomáš Mužík KČ1 22. říjen 22. říjen matka
Slováčková Barbora KČ2 22. říjen 24. říjen p. Šrámková, Dětský domov
Gargoschová Tereza KČ1 21. říjen 21. říjen matka
Hostaša Jan M2 21. říjen 24. říjen žák
Medveďová Adriana KČ1 20. říjen 22. říjen matka
Gabriela Fojtíková KČ1 17. říjen 17. říjen žák
Suchánek Tomáš ES3 17. říjen 17. říjen žák
Tatár Ondřej KČŘ2 13. říjen 24. říjen matka
Kohoutek Tomáš KČ2 10. říjen 10. říjen žák
Michal Kloss M3 09. říjen 10. říjen matka
Vizváry Lukáš ES3 09. říjen 09. říjen žák
Tatár Ondřej KČŘ2 08. říjen 10. říjen matka
Vlček Jan KČ1 07. říjen 07. říjen matka
Tomšejová Nikola KČ1 07. říjen 10. říjen matka
Janík sebastian M3 06. říjen 07. říjen žák
Pokorná Marie N1 30. září 03. říjen žák
Děček Jaroslav N1 30. září 30. září matka
Gabriela Fojtíková KČ1 29. září 03. říjen matka
Orságová Hana KČ1 29. září 29. září matka
Hostaša Jan M2 29. září 03. říjen žák
Tomáš Suchánek ES3 26. září 26. září žák
Křenková Anna M1 26. září 26. září matka
Medveďová Adriana KČ1 25. září 25. září matka
Polášek Václav M4 25. září 26. září otec
Ondryášová Petra N1 25. září 26. září žák
Polášek Václav M4 24. září 26. září otec
Sebastian Janík M3 23. září 23. září žák
Hermannová Iveta PŘC1 23. září 23. září matka
Kloss Michal M3 23. září 23. září matka
Šárka Adámková KČ1 22. září 26. září matka
Matěj Smolík PŘC3 22. září 26. září matka
Sedlaříková Zdena KČ3 19. září 18. září žák
Sebastian Janík M3 19. září 19. září žák
Chviličková Darina G3M 18. září 19. září žák
Sehnalík Adam E3M 18. září 19. září žák
Ondřej Tatár KČŘ2 18. září 26. září MATKA
IVETA HERMANNOVÁ PC1 17. září 19. září MATKA
Balůsková Lenka N1 17. září 17. září pí.Camfrlová zástupce
Králíková Lucie 17. září 24. září matka
Macháňová Lucie KČ1 16. září 19. září matka
Matěj Smolík PŘC3 15. září 15. září matka
Zubík Filip S1M 15. září 15. září matka
Sebastian Janík M3 12. září 12. září matka
Ondřej Tatár KČŘ2 12. září 12. září matka
Gabriela Fojtíková KČ1 12. září 12. září žák
Hajdíková Kristýna G3M 12. září 12. září žák
Medveďová Adriana KČ1 12. září 12. září matka
Gabriela Fojtíková KČ1 11. září 11. září matka
Mužík Tomáš KČ1 11. září 11. září matka
Lukáš Tempír KČ3 10. září 11. září žák
Zubík Filip S1M 09. září 09. září matka
Bednářová Lenka KČ2 08. září 08. září žák
Tatár Ondřej KČŘ2 08. září 08. září matka
Josefína Halamčáková KČŘ1 08. září 19. září matka
Ontkoc Michal N1 03. září 03. září matka
Špalt Jan M2 19. červen 20. červen matka
Sebastián Janík M2 13. červen 20. červen MATKA
Sehnalík Adam M2 11. červen 13. červen žák
Tatár Onrřej PŘC1 09. červen 09. červen matka
Tatár Ondřej KČŘ1 06. červen 06. červen matka
Vizváry Lukáš ES2 06. červen 06. červen žák
Smolík Matěj PŘC2 02. červen 02. červen matka
Kateřina Večeřová KČŘ1 02. červen 03. červen otec
Gavryljuk Alexandra KČ3 28. květen 29. květen žák
Janeczková Katrin KČ3 26. květen 30. květen žák
Chviličková Darina G2M 26. květen 26. květen žák
Polášek Václav M3 26. květen 27. květen otec
Kohoutek Tomáš KČ1 23. květen 23. květen žák
Chviličková Darina G2M 23. květen 23. květen žák
Horutová Karolína KČ2 22. květen 22. květen matka
Tatár Ondřej PŘC1 21. květen 23. květen matka
Gavryljuk Alexandra KČ3 07. květen 07. květen žák
Hásová Lucie KČ3 06. květen 06. květen matka
Sedlaříková Zdena KČ2 30. duben 02. květen žák
Řezníček Patrik KČ1 30. duben 30. duben žák
Skřivánková Ivana PŘC1 28. duben 28. duben zástupce Dět.Domov
Kotiš Jaroslav N1 28. duben 02. květen žák
Sedlaříková Zdena KČ2 25. duben 25. duben žák
Večeřová Kateřina KČ1 25. duben 25. duben žák
Hajdíková Kristýna G2M 24. duben 25. duben žák
Viznáry Lukáš ES2 23. duben 25. duben žák
Mynář Jiří N2 22. duben 22. duben žák
Vizváry Lukáš ES2 16. duben 16. duben žák
Smolík Matěj PŘC2 14. duben 18. duben matka
Horůtová Karolína KČ2 14. duben 16. duben matka
Valuchová Andrea KČ1 14. duben 15. duben rodiče
Suchánek Tomáš ES2 13. duben 30. duben matka
Knapová Lucie N1 07. duben 11. duben žák
Řezníček Patrik KČ1 07. duben 07. duben žák
Pat'ava Tomáš N2 03. duben 04. duben žák
Paťava Tomáš N2 01. duben 02. duben žák
Sebastián Janík M2 01. duben 04. duben žák
Sehnalík Adam M2 01. duben 01. duben žák
Lucie Knapová N1 28. březen 04. duben žák
Kateřina Večeřová KČ1 28. březen 28. březen žák
Sebastian Janík M2 28. březen 28. březen rodiče
Králíková Lucie PC1 28. březen 11. duben matka
Lucie Knapová N1 24. březen 24. březen žák
Hás Miroslav CHE4M 24. březen 25. březen matka
Janík Sebastian M2 18. březen 21. březen žák
Sehnalík Adam M2 17. březen 21. březen matka
Bednářová Lenka KČ1 17. březen 28. březen žák
Suchánek Tomáš ES2 14. březen 14. březen žák
Bednářová Lenka KČ1 10. březen 14. březen matka
Tulia Michael ES2 10. březen 11. březen otec
Bednářová Lenka KČ1 28. únor 28. únor žák
Valuchová Andrea KČ1 28. únor 28. únor rodiče
Mynář Jiří N2 28. únor 28. únor žák
Tatár Ondřej PŘC1 26. únor 28. únor matka
Polách Daniel M2 25. únor 25. únor matka
Horůtová Karolína KČ2 25. únor 25. únor matka
Polách Daniel M2 25. únor 28. únor matka
Oczko Tomáš KČ2 19. únor 21. únor žák
Hajdíková Kristýna G2M 19. únor 21. únor žák
Tatár Ondřej PŘC1 17. únor 18. únor matka
Krejčí Michal PŘC2 17. únor 21. únor matka
Řezníček Patrik KČ1 13. únor 14. únor žák
Večeřová Kateřina KČ1 12. únor 14. únor otec
Řezníček Patrik KČ1 10. únor 11. únor žák
Žák Jakub M3 07. únor 07. únor matka
Hlávková Pavlína KČ2 06. únor 06. únor matka
Řezníček Patrik KČ1 06. únor 06. únor žák
Vránová Alena KČ1 04. únor 07. únor matka
Drásal Antonín CHE4M 03. únor 04. únor matka
Smolík Matěj PŘC2 03. únor 07. únor matka
Gavryljuk Alexandra KČ3 03. únor 03. únor žák
Kneblová Edita KČ3 27. leden 31. leden matka
Smolík Matěj PŘC2 24. leden 24. leden matka
Gavryljuk Alexandra KČ3 24. leden 24. leden žák
Polášek Václav M3 24. leden 24. leden otec
Kuchnová Barbora PC1 23. leden 31. leden matka
Rott Michal ES1 21. leden 21. leden matka
Bathó Ondřej M1 20. leden 24. leden matka
Vránová Alena KČ1 20. leden 24. leden žák
Drábek Michal ES3 20. leden 24. leden žák
Šantrůček Marek PŘC2 20. leden 24. leden matka
Vránová Alena KČ1 15. leden 15. leden žák
Gavryljuk Alexandra KČ3 14. leden 14. leden žák
Chviličková Darina G2M 13. leden 13. leden matka
Tulia Michael ES2 08. leden 09. leden otec
Řezníček Patrik KČ1 06. leden 07. leden žák
Michal Rott ES1 06. leden 06. leden matka
Silná Denisa KČ2 20. prosinec 20. prosinec žák
Janík Sebastian M2 20. prosinec 20. prosinec žák
Sehnalík Adam M2 20. prosinec 20. prosinec žák
Macháňová Lucie KČ1 20. prosinec 20. prosinec matka
Tatár Ondřej PŘC1 17. prosinec 20. prosinec matka
Marek Stanislav M1 17. prosinec 20. prosinec matka
Sedlaříková Zdeňka KČ2 17. prosinec 20. prosinec žák
Oczko Tomáš KČ2 17. prosinec 20. prosinec žák
Vránová Alena KČ1 13. prosinec 13. prosinec žák
Smolík Matěj PŘC2 13. prosinec 20. prosinec matka
Gavryljuk Alexandra KČ3 12. prosinec 12. prosinec žák
Tvrdoň Tomáš M3 11. prosinec 13. prosinec matka
Janík Sebastian M2 10. prosinec 13. prosinec žák
Chviličková Darina GM2 09. prosinec 09. prosinec žák
Marek Stanislav M1 09. prosinec 13. prosinec žák
Sedlaříková Zdeňka KČ2 06. prosinec 06. prosinec žák
Kohoutek Tomáš KČ1 05. prosinec 06. prosinec žák
Kelar Petr KČ1 04. prosinec 06. prosinec žák
Gavryljuk Alexandra KČ3 04. prosinec 04. prosinec žák
Tatár Ondřej PŘC1 04. prosinec 06. prosinec žák
Marek Stanislav M1 04. prosinec 06. prosinec žák
Smolík Matěj PŘC2 02. prosinec 02. prosinec matka
večeřová Kateřina KČ1 29. listopad 29. listopad žák
Špalt Jan M2 29. listopad 29. listopad matka
Štěpánová Klára KČ3 28. listopad 29. listopad matka
Polášek Václav M3 27. listopad 27. listopad otec
Rott Michal ES1 26. listopad 27. listopad matka
Kelar Petr KČ1 26. listopad 29. listopad žák
Alena Vránová KČ1 25. listopad 29. listopad žák
Janeczková Katrin KČ3 22. listopad 22. listopad žák
Večeřová Kateřina KČ1 22. listopad 22. listopad žák
Gavryljuk Alexandra KČ3 20. listopad 20. listopad žák
Krupová Anna KČ3 20. listopad 20. listopad žák
Darina Chviličková G2M 19. listopad 19. listopad žák
Rott Michal ES1 18. listopad 18. listopad matka
Mynář Jiří N2 18. listopad 18. listopad žák
Janáč David M3 18. listopad 19. listopad matka
Kohoutek Tomáš ES1 15. listopad 15. listopad rodiče
Oczko Tomáš KČ2 15. listopad 15. listopad žák
Surových Karolína KČ1 15. listopad 15. listopad žák
Vránová Alena KČ1 15. listopad 15. listopad žák
Matušinec Tomáš ES1 12. listopad 12. listopad žák
Štěpánová Klára KČ3 12. listopad 12. listopad žák
Poláchová Ludmila KČ3 12. listopad 12. listopad žák
Marek Stanislav M1 11. listopad 15. listopad matka
Vránová Alena KČ1 11. listopad 11. listopad žák
Knapová Lucie N1 11. listopad 11. listopad žák
Večeřová Kateřina KČ1 08. listopad 08. listopad žák
Vránová Alena KČ1 08. listopad 08. listopad žák
Macháňová Lucie KČ1 06. listopad 08. listopad matka
Štusková Lucie KČ1 05. listopad 05. listopad matka
Karolína Surových KČ1 01. listopad 01. listopad žák
Tatár Ondřej PŘC1 01. listopad 01. listopad matka
Marek Stanislav M1 01. listopad 01. listopad žák
Kotlár Radim M3 01. listopad 01. listopad matka
Suchánek Tomáš ES2 31. říjen 01. listopad matka
Silná Denisa KČ2 31. říjen 01. listopad matka
Sedlaříková Zdeňka KČ2 31. říjen 01. listopad matka
Sehnalík Adam M2 31. říjen 01. listopad matka
Janík Sebastian M2 31. říjen 01. listopad matka
Smoloík Matěj PŘC2 31. říjen 01. listopad matka
Foldyna Lukáš ES1 31. říjen 01. listopad matka
Kelar Petr KČ1 31. říjen 01. listopad otec
Drábek Michal ES3 31. říjen 01. listopad žák
Hadíková Kristýna GM2 31. říjen 01. listopad matka
Mynář Jiří N2 31. říjen 01. listopad žák
Klumpar Jakub CHE4M 25. říjen 25. říjen žák
Večeřová Kateřina KČ1 25. říjen 25. říjen žák
Kamler Vladimír CHE4M 25. říjen 25. říjen žák
Onřej Tatár KČŘ1 21. říjen 22. říjen matka
Šafář Marek ES1 21. říjen 22. říjen matka
Tatár Ondřej KČŘ1 21. říjen 01. listopad matka
Zubík Jakub ES2 21. říjen 23. říjen matka
Oczko Tomáš KČ2 18. říjen 18. říjen žák
Večeřová Kateřina KČ1 18. říjen 18. říjen žák
Tatár Ondřej PŘC1 18. říjen 18. říjen žák
Surových Karolína KČ1 18. říjen 18. říjen žák
Šafář Marek ES1 17. říjen 18. říjen matka
Drásal Antonín CHE4M 15. říjen 15. říjen žák
Králíková Lucie PC1 15. říjen 18. říjen matka
Drásal Antonín CHE4M 14. říjen 14. říjen žák
Gavryljuk Alexandra KČ3 14. říjen 14. říjen žák
Janeczková Katrin PŘC3 11. říjen 11. říjen žák
Kubeša Lukáš ES2 09. říjen 09. říjen matka
Katrin Janeczková PŘC3 08. říjen 08. říjen žák
Sedlaříková Zdeňka KČ2 03. říjen 04. říjen žák
Oczko Tomáš KČ2 03. říjen 04. říjen žák
Chviličková Darina G2M 03. říjen 04. říjen žák
Silná Denisa KČ2 03. říjen 04. říjen žák
Kelar Petr KČ1 01. říjen 04. říjen žák
Surových Karlína KČ1 30. září 30. září otec
Lucie Knapová N1 30. září 30. září žák
Michal Drábek M3 30. září 30. září žák
Drábek Michal M3 27. září 27. září žák
Gavryljuk Alexandra KČ3 26. září 26. září nevolnost
Šebesta Michal ES1 26. září 26. září matka
Poášek Václav M3 25. září 27. září otec
Macháňová Lucie KČ1 25. září 30. září matka
Malinová Klára PŘC2 24. září 27. září otec
Tomáš Suchánek ES2 23. září 23. září matka
Tatár Ondřej PŘC1 23. září 27. září matka
Kašpar Daniel M2 23. září 25. září matka
Novosadová Denisa KČ2 23. září 23. září matka
Valuchová Andrea KČŘ1 23. září 27. září žák
Kukura Tomáš ES1 17. září 17. září matka
Konvičná Iveta N1 16. září 20. září žák
Michal Drábek M3 13. září 13. září žák
Konvičná Iveta N1 12. září 12. září rod.přítel
Zbranek Martin N1 10. září 13. září žák
Knapová Lucie N1 10. září 22. září matka
Lucie Knapová N1 09. září 09. září matka
Jakub Klumpar CHE4M 06. září 06. září žák
Michael Ondřej N1 06. září 09. září žák
Synková Andrea PC1 04. září 06. září žák
Bargel Ondřej PŘC3 04. září 13. září otec
Hásová Lucie KČ3 03. září 03. září matka
Večeřová Kateřina KČ1 01. září 06. září otec
Papežík Dominik ES1 27. červen 27. červen otec
Suchánek Tomáš ES1 27. červen 27. červen otec
Špalt Jiří M1 26. červen 26. červen matka
Darina Chviličková M1 24. červen 28. červen otec
Kořínková Denisa M1 24. červen 24. červen matka
Tvrdoň Tomáš M2 24. červen 25. červen matka
Ondřej Kamas ES2 21. červen 21. červen žák
Špalt Jan M1 20. červen 21. červen matka
Mynář Jiří N1 11. červen 11. červen žák
Adam Sehnalík M1 07. červen 07. červen žák
Matěj Smolík PŘC1 07. červen 07. červen žák
Kotlár Radim M2 07. červen 07. červen otec
Popová Radka G2 04. červen 04. červen matka
Špalt Jan M1 03. červen 04. červen matka
Bukovjan Tomáš ES3 31. květen 31. květen matka
Popová Radka G2 30. květen 30. květen matka
Ledvina Michal KČ3B 30. květen 30. květen žák
Žák Jakub M2 28. květen 28. květen matka
Janáč David M2 27. květen 27. květen matka
Chviličková Darina M1 24. květen 27. květen matka
Kašpar Daniel M1 22. květen 24. květen matka
Ledvina Michal KČ3B 20. květen 20. květen žák
Ledvina Michal KČ3B 17. květen 17. květen žák
Štěpánová Klára KČ2 15. květen 15. květen matka
Smolík Matěj PŘC1 13. květen 13. květen matka
Ondřej Michal KČ3B 10. květen 10. květen žák
Ledvina Michal KČ3B 10. květen 10. květen žák
Zubík Jakub ES3 09. květen 10. květen matka
Dominik Papežík ES1 09. květen 09. květen matka
Poláchová Ludmila KČ2 09. květen 09. květen žák
Štěpánová Klára KČ2 09. květen 09. květen žák
Bernkopf Daniel KČ3B 09. květen 09. květen žák
Boháč David KČ3B 09. květen 09. květen žák
Bernkopf Daniel KČ3B 06. květen 06. květen žák
Ledvina Michal KČ3B 06. květen 06. květen žák
Čípová Kristýna KČ3B 06. květen 10. květen matka
Hajdíková Kristýna M1 03. květen 03. květen matka
Novosadová Denisa KČ1 03. květen 03. květen matka
Papežík Dominik ES1 03. květen 03. květen matka
Darina Chvilíčková M1 02. květen 03. květen matka
Hlávková Pavlína KČ1 02. květen 02. květen matka
Silná Denisa KČ1 29. duben 01. květen žák
Voldánová Klára N1 29. duben 03. květen matka
Radka Popová G2M 29. duben 02. květen matka
Palouš Martin M2 29. duben 30. duben matka
Sehnalík Adam M1 26. duben 26. duben matka
Kopecký Petr M1 26. duben 03. květen matka
Voldanová Klára N1 22. duben 26. duben matka
Smolík Matěj PŘC1 22. duben 22. duben OTEC
Oczko Tomáš KČ1 22. duben 22. duben VYCHOVATELKA-DĚTSKÉHO DOMOVA
Smolík Matěj PŘC1 22. duben 26. duben matka
Horůtová Karolína KČ1 18. duben 18. duben matka
Papežík Dominik ES1 18. duben 19. duben matka
Ledvina Michal KČ3B 17. duben 18. duben žák
Horůtová Karolína KČ1 17. duben 17. duben matka
Polášek Václav M2 15. duben 15. duben matka
Žák Jakub M2 15. duben 15. duben matka
Knapová Lucie PŘC3 15. duben 15. duben žák
Zubík Jakub ES3 15. duben 15. duben matka
Ledvina Michal KČ3B 11. duben 11. duben žák
Gavriljuk Alexandra KČ2 11. duben 11. duben žák
Paršo David KČ3B 10. duben 10. duben žák
Ondřej Michal KČ3B 10. duben 10. duben žák
Schindler Filip CHE4M 08. duben 12. duben žák
Kořinková Denisa M1 08. duben 08. duben matka
Kopecká Nikola CHE3M 08. duben 08. duben žák
Mynarčik Jan CHE3M 08. duben 10. duben otec
Horůtová Karolína KČ1 08. duben 12. duben matka
Kristýnka Hajdíková M1 08. duben 10. duben matka
Dostálová Kristýna KČ2 05. duben 12. duben otec
Kotlár Radim M2 04. duben 05. duben otec
Špalt Jan M1 03. duben 03. duben matka
Vítková Nikola KČ1 03. duben 03. duben žákyně
Kopecký Petr M1 02. duben 03. duben matka
Válek Pavel N1 02. duben 05. duben otec
Horůtová Karolína KČ1 02. duben 05. duben matka
Sedlaříková Zdeňka KČ1 02. duben 12. duben otec
Tomaščíková Eliška KČ3A 27. březen 27. březen přítel
Kašpar Daniel M1 26. březen 26. březen matka
Sáblík Jan PŘC2 25. březen 27. březen matka
Kamas Ondřej ES2 25. březen 27. březen žák
Horůtova Karolína KČ1 25. březen 27. březen matka
Polášek Václav M2 22. březen 22. březen otec
Koryčanská Kristýna M1 19. březen 22. březen matka
Horůtová Karolína KČ1 19. březen 22. březen matka
Šmakala Jiří CHE4M 18. březen 19. březen žák
Venglářová Daniela M1 18. březen 19. březen matka
Venglářová Daniela M1 18. březen 18. březen otec
Kamas Ondřej ES2 18. březen 22. březen žák
Kozelková Klára KČ2 18. březen 18. březen žák
Bukovjan Tomáš ES3 18. březen 18. březen matka
Kamas Ondřej ES2 18. březen 22. březen matka
Janík Sebastian M1 18. březen 22. březen matka
Sedlříková Zdenka KČ1 18. březen 22. březen nemoc
Janeczková Katrin PŘC2 18. březen 18. březen žák
Surý Filip ES3 15. březen 15. březen matka
Bařinka Jakub KČ3B 14. březen 15. březen žák
Zezulka Filip CHE4M 14. březen 14. březen žák
Schindler Filip CHE4M 12. březen 13. březen žák
Matěj Smolík PŘC1 12. březen 12. březen matka
Adam Sehnalík M1 12. březen 15. březen žák
Sebatián Janík M1 12. březen 12. březen žák
Valentová Kristýna CHE4M 11. březen 11. březen otec
Gavriljuk Alexandra KČ2 11. březen 11. březen žák
Ledvina Michal KČ3B 11. březen 11. březen žák
Boháč David KČ3B 11. březen 15. březen žák
Horutová Karolína KČ1 11. březen 15. březen matka
Kamas Ondřej ES2 08. březen 08. březen žák
Volková Natálie KČ1 06. březen 08. březen žák
Mikulová Veronika PŘC2 05. březen 05. březen žák
Horůtová karolína KČ1 04. březen 04. březen matka
Venglářová Daniela M1 04. březen 08. březen matka
Paprskář Jaroslav G4M 04. březen 08. březen matka
Schindler Filip CHE4M 22. únor 22. únor žák
Klumpar Jakub CHE3M 22. únor 22. únor žák
Žlebek Lukáš CHE4M 22. únor 22. únor žák
Polák Tomáš CHE4M 21. únor 22. únor matka
Popová Radka G2M 20. únor 22. únor otec
Orság Pavel ES1 20. únor 22. únor matka
Suchánek Tomáš ES1 20. únor 22. únor matka
Sehnalík Adam M1 20. únor 22. únor žák
Janík Sebastián M1 20. únor 22. únor žák
Masařík Michal S3M 18. únor 22. únor matka
Kopecký Petr M1 18. únor 18. únor matka
Bargel Ondřej PŘC2 18. únor 18. únor otec
Boháč David KČ3B 15. únor 15. únor matka
Koryčanský Martin PŘC1 13. únor 13. únor matka
Surý Filip ES3 13. únor 13. únor matka
Stodůlková Lucie KČ2 12. únor 22. únor matka
Dostálová Kristýna KČ2 12. únor 15. únor žák
Miková Šárka PŘC1 12. únor 12. únor zástupce
Michal Ondřej KČ3B 11. únor 11. únor žák
Špalt Jan M1 11. únor 15. únor matka
Klumpar Jakub CHE3M 11. únor 11. únor žák
Smolík Matěj PŘC1 11. únor 15. únor matka
Hajdíková Kristýna M1 11. únor 13. únor žák
Papežík Dominik ES1 11. únor 11. únor matka
Siváková Hana KČ1 07. únor 15. únor matka
Vítková Nikola KČ1 07. únor 07. únor žák
Zezulka Filip CHE4M 07. únor 07. únor žák
Klumpar Jakub CHE3M 07. únor 07. únor žák
Kamler Vladimír CHE4M 07. únor 07. únor žák
Matěj Smolík PŘC1 06. únor 08. únor rodiče
Kopecký Petr M1 05. únor 08. únor matka
Klanicová Michaela M1 05. únor 06. únor žák
Špalt Jan M1 05. únor 05. únor matka
Hořelica Jakub KČ2 04. únor 08. únor žák
Mahdal Antonín ES1 04. únor 08. únor sestra
Špalt Jan M1 04. únor 05. únor žák
Polách Daniel M1 04. únor 04. únor matka
Orság Pavel ES1 04. únor 08. únor matka
Silná Denisa KČ1 04. únor 08. únor matka
Koryčanský Martin PŘC1 31. leden 31. leden matka
Oczko Tomáš KČ1 31. leden 31. leden zástupce
Bukovjan Tomáš ES3 30. leden 30. leden matka
Vidlička Slavomír ES1 29. leden 29. leden otec
Jaroslav Paprskář G4M 29. leden 31. leden matka
Venglářová Daniela M1 28. leden 31. leden matka
Paprstkář Jaroslav G4M 28. leden 28. leden žák
Bukovjan Tomáš ES3 28. leden 28. leden matka
Polách Daniel M1 28. leden 31. leden matka
Ledvina Michal KČ3B 25. leden 25. leden žák
Šmakala Jiří CHE4M 25. leden 25. leden žák
Katrin Janeczková PŘC2 24. leden 31. leden žák
Kašpar Daniel M1 24. leden 25. leden matka
Ledvina Michal KČ3B 24. leden 24. leden žák
Janáč David M2 24. leden 25. leden matka
Klanicová Michaela M1 23. leden 28. leden žák
Oczko Tomáš KČ1 23. leden 29. leden zástupce
Bařinka Jakub KČ3B 22. leden 25. leden žák
Novosadová Denisa KČ1 22. leden 23. leden matka
Hajdíková Kristýna M1 21. leden 21. leden matka
Papežík Dominik ES1 21. leden 22. leden otec
Horůtova Kateřina KČ1 18. leden 18. leden matka
Bradáč Jakub ES3 17. leden 21. leden matka
Škubala Adam KČ3B 17. leden 17. leden žák
Kamas Ondřej ES2 15. leden 18. leden žák
Orság Pavel ES1 15. leden 18. leden žák
Chaloupecký Michal KČ3B 15. leden 15. leden žák
Borocká Tereza KČ3B 15. leden 15. leden žák
Hajdíková Kristýna M1 15. leden 15. leden žák
Skýpala René M1 14. leden 18. leden žák
Smolík Matěj PŘC1 14. leden 18. leden matka
Telinger Rostislav CHE4M 11. leden 11. leden matka
Janeczková Katrin PŘC2 11. leden 11. leden žák
BukovjanTomáš ES3 11. leden 11. leden matka
Darina Chviličková M1 08. leden 11. leden matka
Zubík Jakub ES3 08. leden 08. leden matka
Rudolf Miroslav N1 07. leden 11. leden žák
Šmakala Jiří CHE4M 07. leden 08. leden žák
Hlávková Pavlína KČ1 07. leden 11. leden matka
Smolík Matěj PŘC1 07. leden 07. leden matka
Hajdíková Kristýna M1 07. leden 07. leden matka
Drásal Antonín CHE3M 20. prosinec 21. prosinec ŽÁK
Kocourková Ilona KČ2 20. prosinec 21. prosinec žák
Smolík Matěj PŘC1 20. prosinec 21. prosinec matka
Sáblík Jan PŘC3 20. prosinec 21. prosinec žák
Paprskář Jaroslav G4M 20. prosinec 21. prosinec žák
Janík Sebastian M1 20. prosinec 21. prosinec otec
Gavryljuk Alexandra KČ2 20. prosinec 20. prosinec žák
Ledvina Michal KČ3B 19. prosinec 21. prosinec žák
Bechný Matěj M1 19. prosinec 19. prosinec matka
Adam Sehnalík M1 19. prosinec 21. prosinec matka
Ondřej Kamas ES2 19. prosinec 21. prosinec žák
Čipová Kristýna KČ3B 17. prosinec 21. prosinec matka
Rudolf Miroslav N1 17. prosinec 21. prosinec žák
Bukovjan Tomáš ES3 17. prosinec 17. prosinec matka
Ledvina Michal KČ3B 17. prosinec 17. prosinec žák
Jan Sablík PŘC3 17. prosinec 17. prosinec maminka
Schindler Filip CHE4M 14. prosinec 14. prosinec žák
Klanicová Michaela M1 14. prosinec 14. prosinec matka
Ledvina Michal KČ3B 14. prosinec 14. prosinec žák
Novosadová Denisa KČ 1 14. prosinec 14. prosinec matka
Mikulová Veronika PŘC 2 13. prosinec 14. prosinec žák
Jan Špalt M 1 13. prosinec 14. prosinec matka
Daniel Polách M 1 12. prosinec 14. prosinec matka
Kotlár Radim M2 12. prosinec 12. prosinec otec
Koryčanský Martin PŘC1 11. prosinec 12. prosinec matka
Rudolf Miroslav N1 10. prosinec 14. prosinec žák
Šmakala Jiří CHE4M 10. prosinec 14. prosinec žák
Hana Siváková KČ1 10. prosinec 10. prosinec matka
Klanicová Michaela M1 10. prosinec 10. prosinec matka
Kubáň Martin ES3 10. prosinec 10. prosinec matka
Knapová Lucie PŘC3 09. prosinec 12. prosinec matka
Venglářová Daniela M1 09. prosinec 11. prosinec matka
Paprskář Jaroslav G4M 07. prosinec 07. prosinec žák
Janík Sebastián M1 07. prosinec 07. prosinec žák
Kocourková Ilona KČ2 07. prosinec 07. prosinec žák
Bernkopf Daniel KČ3B 05. prosinec 05. prosinec žák
Klanicová Michaela M1 05. prosinec 07. prosinec žák
Filip Zezulka CH4M 05. prosinec 05. prosinec žák
Kamas Ondřej ES2 03. prosinec 04. prosinec žák
Surý Filip ES3 03. prosinec 07. prosinec matka
Jiří Šmakala CHE4M 30. listopad 30. listopad žák
Sehnalík Adam M1 30. listopad 30. listopad žák
Sebastián Janík M1 30. listopad 30. listopad žák
Bukovjan Tomáš ES 3 29. listopad 30. listopad matka
Kamas Ondřej ES2 29. listopad 30. listopad žák
Bařinka Jakub KČ3B 28. listopad 28. listopad žák
Klanicová Michaela M1 28. listopad 28. listopad žák
Malinová Klára PŘC2 27. listopad 30. listopad otec
Siváková Hana KČ1 26. listopad 30. listopad matka
Ledvina Michal KČ3B 26. listopad 26. listopad žák
Darina Chviličková M1 26. listopad 26. listopad žák
Rudolf Miroslav N 1 23. listopad 23. listopad žák
Gavryljuk Alexandra KČ 2 23. listopad 23. listopad otec
Bernkopt Daniel KČ3B 23. listopad 23. listopad žák
Sedlaříková Zdeňka KČ1 23. listopad 23. listopad žák
Denisa Silná KČ1 23. listopad 23. listopad žák
Dominik Papežík ES1 23. listopad 23. listopad žák
Vladimír Kamler CHE4M 23. listopad 23. listopad žák
Klanicová Michaela M1 22. listopad 23. listopad matka
Kristýna Koryčanská M1 21. listopad 22. listopad matka
Šantruček Marek KČ1 21. listopad 21. listopad matka
Boháč David KČ3B 21. listopad 21. listopad žák
Šmakala Jiří CHE4M 19. listopad 19. listopad žák
Sehnalík Adam M1 19. listopad 19. listopad matka
Ledvina Michal KČ3 16. listopad 16. listopad žák
Klanicová Michaela M1 16. listopad 16. listopad žák
Matěj Smolík PŘC1 16. listopad 16. listopad žák
Hana Siváková KČ1 15. listopad 15. listopad matka
Ledvina Michal KČ3 14. listopad 15. listopad matka
Ječmeň Miroslav KČ1 13. listopad 16. listopad matka
Podušel Adam ES3 13. listopad 13. listopad matka
Bařinka Jakub KČ3 12. listopad 13. listopad žák
Hana Siváková KČ1 12. listopad 12. listopad matka
Hajdíková Kristýna M1 12. listopad 12. listopad žák
Poláchová Ludmila KČ2 09. listopad 09. listopad žák
Bukovjan Tomáš ES3 09. listopad 09. listopad matka
Jiří Šmakala CHE4M 09. listopad 09. listopad žák
Poláchová Ludmila KČ2 07. listopad 07. listopad žák
Krausová Nikol KČ2 07. listopad 07. listopad žák
Šantruček Marek KČ1 06. listopad 06. listopad matka
Rudolf Daniel N1 02. listopad 02. listopad nevolnost
Kamas Ondřej ES2 02. listopad 02. listopad matka
Janečková Markéta KČ2 01. listopad 01. listopad matka
Šmakala Jiří CHE4M 31. říjen 02. listopad žák
Knapová Lucie PŘC3 31. říjen 02. listopad žák
Venglářová Daniela M1 31. říjen 02. listopad žák
Hub Bronislav S3M 30. říjen 31. říjen matka
Hlávková Pavlína KČ1 30. říjen 02. listopad matka
Popová Radka KČ1 30. říjen 02. listopad matka
Klanicová Michaela M1 30. říjen 30. říjen matka
Pavelka Daniel PŘC1 29. říjen 02. listopad matka
Bukovjan Tomáš ES3 29. říjen 29. říjen matka
Chviličková Darina M1 29. říjen 02. listopad matka
Gavryljuk Aleksandra KČ2 24. říjen 24. říjen matka
Boháč David KČ3B 24. říjen 24. říjen matka
Polachová Ludmila KČ2 24. říjen 24. říjen žák
Bukovjan Tomáš S 3 24. říjen 24. říjen matka
Ondřej Kamas ES2 24. říjen 24. říjen žák
Bařinka Jakub KČ3B 23. říjen 23. říjen žák
Chrastina Lukáš ES3 23. říjen 24. říjen babička
Podzemný Petr CHE3M 23. říjen 24. říjen matka
Klanicová Michaela M1 23. říjen 23. říjen žák
Válek Pavel N1 23. říjen 24. říjen otec
Hejcman Jiří ES3 22. říjen 24. říjen žák
Tomšů Lucie N1 22. říjen 24. říjen žák
Kašpar Daniel M1 22. říjen 26. říjen matka
Tomáš Hradil ES3 22. říjen 26. říjen matka
Markéta Janečková KČ2 22. říjen 24. říjen matka
Smolík Matěj PŘC1 21. říjen 24. říjen matka
Darina Chviličková M1 19. říjen 19. říjen matka
Pilčíková Romana N1 18. říjen 26. říjen žákyně
Jakub Hasmanda G3M 18. říjen 18. říjen otec
Ledvina Michal KČ3B 16. říjen 19. říjen žák
Janáč David M2 16. říjen 16. říjen matka
Vítková Nikola KČ1 15. říjen 18. říjen matka
Vítková Nikola KČ1 15. říjen 16. říjen otec
Rudolf Miroslav N1 15. říjen 18. říjen žák
Špalk Jan M1 15. říjen 15. říjen matka
Kristýna Hajdíková M1 15. říjen 15. říjen žák
Dominik Papežík ES1 15. říjen 22. říjen matka
Ondřej Michael KČ3B 12. říjen 12. říjen žák
Jan Sáblík PŘC3 12. říjen 12. říjen žák
Jurčáková Jana CHE4M 12. říjen 12. říjen žák
Tomáš Suchánek ES1 12. říjen 12. říjen žák
Vítková Nikola KČ1 11. říjen 12. říjen žák
Gavryljuk Alexandra KČ2 11. říjen 11. říjen žák
Sebastian Janík M1 11. říjen 12. říjen žák
Kandráč Erik KČ1 10. říjen 12. říjen matka
Hradil Tomáš ES3 10. říjen 12. říjen matka
Tomáš Vítek ES1 10. říjen 12. říjen otec
Koryčanská Kristýna M1 10. říjen 10. říjen matka
Ondřej Kamas ES2 09. říjen 12. říjen žák
Ondřej Michael KČ3B 09. říjen 09. říjen žák
Surý Filip ES3 09. říjen 10. říjen matka
Bogar Petr N2 08. říjen 10. říjen žák
Podušel Adam ES3 08. říjen 09. říjen matka
Bařinka Jakub KČ3B 08. říjen 08. říjen žák
Klanicová Michaela M1 08. říjen 08. říjen matka
Surý Vojtěch N1 05. říjen 05. říjen otec
Jaroslav Paprskář G4M 05. říjen 05. říjen žák
Tulia Daniel KČ2 04. říjen 05. říjen otec
Hradil Tomáš ES3 03. říjen 05. říjen matka
Podušel Adam ES3 03. říjen 03. říjen matka
Vizváry Lukáš ES1 02. říjen 02. říjen žák
Kubáň Martin ES3 02. říjen 03. říjen matka
Horutová Karolína KČ1 02. říjen 02. říjen matka
Janáč David M2 02. říjen 03. říjen matka
Baraňaková Hana KČ3B 01. říjen 05. říjen žák
Minarčik Jan CHE3M 01. říjen 05. říjen otec
Fojtek Radim M1 01. říjen 07. říjen matka
Hradil Tomáš ES3 27. září 27. září matka
Paprskář Jaroslav G4M 27. září 27. září žák
Kamas Ondřej ES2 27. září 27. září žák
Janík Sebastián M1 27. září 27. září žák
Sehnalík Adam M1 27. září 27. září matka
Koryčanská Kristýna M1 26. září 26. září matka
Ledvinka Michal 26. září 26. září žák
Bukovjan Tomáš ES3 26. září 30. září matka
Bařinka Jakub KČ3B 26. září 03. říjen žák
Masařík Michal S3M 26. září 27. září otec
Kopecký Petr M1 25. září 27. září matka
Krausová Nikola KČ2 25. září 25. září žák
Minarčík Jan CHEM 25. září 25. září otec
Vítek Tomáš ES1 24. září 26. září otec
Janeczková Katrin PŘC2 24. září 01. říjen matka
Bařinka Jakub KČ3B 24. září 24. září žák
Bukovjan Tomáš ES3 24. září 30. září matka
Horutová Karolína KČ1 21. září 21. září matka
Hradil Tomáš ES3 20. září 21. září matka
Kubáň Martin ES3 19. září 19. září matka
Skývová Tereza CHE3M 18. září 21. září matka
Borák Daniel PŘC2 18. září 25. září matka
Vítková Nikola KČ1 18. září 19. září otec
Matula Jaroslav KČ3B 17. září 21. září žák
Stratil Miroslav PŘC2 17. září 21. září matka
Kouřil David CHE4M 17. září 17. září žák
Skývová Tereza CHE3M 17. září 18. září matka
Vítek Tomáš ES1 17. září 21. září otec
Papežík Dominik ES1 17. září 17. září matka
Petřík Vojtěch ES1 17. září 17. září matka
Dominik Papežík ES1 17. září 17. září matka
Dulák Martin KČ1 14. září 14. září žák
Baraňaková Hana KČ3B 13. září 14. září žák
Jaroslav Paprskář G4M 13. září 14. září žák
Čipová Kristýna KČ3B 13. září 14. září matka
Tomáš Vítek ES1 13. září 14. září otec
Jaroslav Paprskář G4M 13. září 14. září žák
Lucie Knapová PŘC3 12. září 14. září matka
Katrin Janeczková PŘC2 12. září 13. září žák
Ondřej Kamas E2S 12. září 13. září žák
Matula Jaroslav KČ3B 11. září 14. září žák
Polák Tomáš CHE4M 11. září 11. září žák
Bradáč Jakub ES3 10. září 14. září matka
Kopecká Nikola CHE3M 10. září 10. září žák
Ondryášová Petra PŘC2 10. září 14. září matka
Kubáň Martin ES3 10. září 10. září matka
Janáč David M2 10. září 11. září matka
Plesníková Markéta M1 06. září 06. září matka
Orság Jan CHE4M 06. září 06. září žák
Švec Radomír CHE3M 05. září 05. září žák
Bradáč Jakub ES3 05. září 07. září nevl. otec
Tomáš Vítek ES1 05. září 07. září rodiče
Ondřej Kamas ES2 05. září 05. září matka
Krausová Nikola KČ2 04. září 07. září žák

 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Vše o škole
Studijní obory
Další vzdělávání
Fotky a videa
Domov mládeže
Jazyková škola