Integrovaná střední škola - Valašské Meziříčí


Rychlé odkazy: Mapa stránek Facebook Novinky RSS Textová verze stránky

English Deutsch Stránky v češtině
Aktuálně: Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2018/2019
 

Odborná stáž studentů - Rzeszów (Polsko) - 11.2012

Exkurze Praha - 10.2012

Projekt "DEZA očima studentů" - vyhodnocení (05.2011)

Řeznická soutěž 03.2015

Barmanský kurz 2009

Více fotek najdete v fotogalerii.

Základní informace o domově mládeže

Domov mládeže a školní jídelna při ISŠ-COP je školské zařízení zřízené Zlínským krajem, které poskytuje žákům středních škol, vyšších odborných škol a vysokých škol výchovu a vzdělávání a školské služby formou ubytování, případně stravování.
Domov mládeže je moderně vybaven s kapacitou 100 lůžek. Je tvořen 4 odděleními se dvěma kuchyňkami s kompletním vybavením včetně elektrospotřebičů. Každý žák má k dispozici pracovní stůl s lampou a židlí, postel s úložným prostorem, šatní skříň a 2 poličky. Samozřejmostí je internetové připojení prostřednictví WI-FI a lan kabelu.

Součástí domova mládeže jsou společenské místnosti a odborné pracovny:

  • klubovny (TV, DVD, video, X box one, zájmová činnost),
  • ateliér (keramika a další výtvarné techniky),
  • učebna výpočetní techniky,
  • posilovna (vybavená sportovními stroji a sportovním náčiním),
  • tělocvična.

K relaxaci žáků slouží také stolní tenis, kulečník, stolní fotbal, šipky a stolní hry. Ve volném čase si mohou žáci vybrat ze zájmových kroužků:

  • kondiční cvičení,
  • sportovní hry,
  • keramika a jiné výtvarné techniky,
  • filmový klub.

Organizace a činnost lSŠ-COP se řídí zejména vyhláškou č. 108/2005 Sb., o školských výchovných a ubytovacích zařízeních a školských účelových zařízeních.
Výchova a vzdělávání v DM ISŠ-COP probíhá podle Školního vzdělávacího programu DM ISŠ-COP a z hlediska organizace a provozu, práv a povinností a podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví se řídí Vnitřním řádem DM ISŠ-COP.

V rámci doplňkové činnosti poskytujeme ubytování i stravování organizovaným skupinám dětí i dospělých o víkendech a školních prázdninách. Nabízíme rovněž stravovací služby o víkendech při souběžném ubytování. Bližší informace najdete na stránce Služby pro veřejnost.
Jsme členem Asociace domovů mládeže a internátů ČR.

Kontaktní informace

Informace o DM ISŠ-COP a kontakty

Sídlo a doručovací adresa DM ISŠ-COP
ISŠ-COP a Jazyková školy s právem státní jazykové zkoušky
Palackého 49
757 01 Valašské Meziříčí
IČO:00851574
DIČ:CZ00851574
E-mail: jnohavicova@isscopvm.cz, webové stránky: www.isscopvm.cz


Odpovědní vedoucí pracovník
Ředitel školy Mgr. Petr Pavlůsek, mobil: +420 605 104 735, telefon: +420 571 685 227, e-mail: ppavlusek@isscopvm.cz
Vedoucí vychovatelka Bc.Jindřiška Nohavicová, mobil: +420 739 739 266, e-mail: jnohavicova@isscopvm.cz
Telefon na vychovatele Karla Jánského a Mgr.Kateřinu Černou: +420 724 995 372, e-mail: kjansky@isscopvm.cz a kcerna@isscopvm.cz

Galerie obsahuje celkem 9 fotek | Zobrazit všechny fotky
Náhodný výběr fotek z kategorie Domov mládeže. Pro zobrazení celé galerie klikněte zde.
Domov mládeže 2017 Domov mládeže 2017 Domov mládeže 2017 Domov mládeže 2017

Informace k ubytování v domově mládeže ve školním roce 2016 - 2017

Požadavky na vybavení žáků:

domácí obuv, oblečení pro volný čas a sportovní činnost, pyžamo, hygienické potřeby, ručníky, ramínka na ošacení, užívané léky, jídelní nádobí (podle vlastního způsobu stravování - kuchyňka je vybavena pouze základním nádobím).
Mimo holicí strojky a vysoušeče vlasů nejsou povoleny vlastní elektrické spotřebiče. Pouze po dohodě s vychovatelem a prokázání záručním listem či potvrzením bezpečnostního technika o nezávadnosti daného přístroje.

Organizace života na Domově mládeže:

Práva a povinnosti ubytovaných žáků jsou určeny Školním řádem, Vnitřním řádem DM a Organizační směrnicí ředitele k umísťování žáků a studentů v Domově mládeže. Tyto dokumenty jsou přístupné ke zhlédnutí na internetových stránkách školy www.isscopvm.cz v sekci Domov mládeže a budou Vám také k dispozici při nástupu k ubytování.

Přiloženým prohlášením zákonného zástupce (či zletilého žáka) nám poskytnete souhlas s podmínkami k ubytování Vašeho dítěte v našem zařízení. Současně s vyplněním a odevzdáním Přihlášky k ubytování nám poskytujete další důležité informace k výchově. Plnoletí žáci mohou prohlášení vyplnit a stvrdit podpisem sami (o platbě je vhodné poradit se s rodiči).

Ubytovaným žákům bude zajištěna strava na ISŠ-COP a to již od měsíce září. Platba za celodenní stravu je 91Kč. Orientační ceny pro rok 2016/2017 jsou následující:

snídaně a dopolední svačina 21 Kč, oběd 27 Kč, odpolední svačina 7 Kč, večeře 25 Kč a druhá večeře 11Kč (večeře se budou vařit až dle zjištění počtu zájemců). Odebírat stravu není povinné.

Obědy pro žáky Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské zajišťuje Obchodní akademie Valašské Meziříčí, Masarykova 101, cena obědu je 28 Kč. Snídani, svačinu a večeři je možné odebírat na ISŠ - COP.

Prosíme zákonné zástupce žáků a plnoleté žáky, aby nejpozději do 30. 6. 2017 odeslali nebo osobně odevzdali přihlášky na ubytování.

ISŠ-COP: osobně předejte vychovateli Karlu Jánskému nebo vychovatelce Bc. Jindřišce Nohavicové. Přihlášky můžete osobně předat také na sekretariátě školy nebo poslat poštou na adresu:

Integrovaná střední škola-Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem stání zkoušky Valašské Meziříčí
Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí

 

 

 

Soubor ke stažení: Vnitřní řád Domova mládeže

Informace o souboru: Velikost 38 kB | Aktualizováno 03/02/17 | Typ souboru application/vnd.openxmlformats-officedocument.word
Soubor ke stažení: Přihláška k ubytování

Informace o souboru: Velikost 78 kB | Aktualizováno 13/06/18 | Typ souboru application/msword

 
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazyková zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49
75701 Valašské Meziříčí
571 685 222
posta@isscopvm.cz

Vše o škole
Studijní obory
Další vzdělávání
Fotky a videa
Domov mládeže
Jazyková škola